Як стати красивим та щасливим. Секрети студії іміджу

Збір коштів на потреби армії України
25.09.2022

Як стати красивим та щасливим. Секрети студії іміджу

Якщо ви той, хто готовий зробити остаточний перехід від боротьби за те, що таке ваш стиль, то ця стаття саме для вас. Ми розкажемо як набути впевненості в собі, як створити свій унікальний стиль та навчитися відчувати гарний настрій від того, який одяг ви носите. І в цьому нам допоможе imagefactory.style  –  перша в Україні Імідж Фабрика.

особистий стиліст

Хто може стати стильним?

Незалежно від того, чи ви…

  • Зайнята мама, яка ставила всіх інших на перше місце, яка хоче з’ясувати, як добре одягнутися для нової глави життя. Яка знає, що приділяти увагу собі допомагає повноцінно відкритися для тих, хто тебе оточує.
  • Професіонал, який розуміє, що створення крутого іміджу, це квиток до відкриття більших можливостей у бізнесі чи кар’єрі та формування повної впевненості в досягненні найбільших вершин.
  • Людина, яка шукає саморозвитку і мотивована вивести з моди повсякденну плутанину, щоб могла з легкістю складати чудові вбрання, більше не сумніваючись, чи підходить цей образ, чи ні.

Якщо ви обираєте платформу IMAGE FACTORY, то ви знаходитесь на правильному шляху до створення відчуття стилю, яке змусить вас почувати себе справжньою зіркою.

Мода постійно змінюється. Вам потрібен хтось, хто знає останні тенденції. Це вірно, навіть якщо ваш стиль класичний – ви все одно хочете залишатися сучасною людиною.

Хороший особистий стиліст знає, коли з’являються нові бренди. Він завжди робить свій внесок, щоб знайти найкращі речі для свого клієнта.

Як стиліст знає, що мені потрібно?

Таке питання часто лунає у стилістів Імідж Фабрика. Першим кроком у кожному проєкті є сесія зі стратегії стилю. Під час цієї розмови ви пройдете ретельний процес вступу, щоб визначити свої вподобання, цілі та тип фігури. Разом ви складете список речей, які ви хотіли б додати до своєї шафи, щоб ваш особистий стиліст точно знав, що вам підібрати. Стилісти IMAGE FACTORY прагнуть якомога краще пізнати вас і ваш спосіб життя, щоб фахівці могли знайти для вас одяг, який допоможе вам виглядати та почуватися якнайкраще.

Що робить особистий стиліст

Особисті стилісти допомагають своїм клієнтам у виборі моди. Ви зможете купувати й носити той одяг, який буде вам пасувати. 

Стиліст, який захоплений своєю місією повинен:

  • допомагайте клієнтам відчувати себе якнайкраще;
  • навчити розумно витрачати бюджет на особистий стиль;
  • бути хорошим слухачем;
  • швидко вирішувати проблеми, щоб знайти саме те, що потрібно клієнту.

Як стати стилістом

Онлайн платформа IMAGE FACTORY готова поділитися усіма своїми секретами створення власного іміджу. Ви можете пройти курси для стилістів і вже самостійно пропонувати послуги з макіяжу, складання гардероба чи шопінгу онлайн.

переглядів: 131

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *