Як у Snapchat: молодь усього світу божеволіє від нового тренду

Збір коштів на потреби армії України
08.08.2018

Як у Snapchat: молодь усього світу божеволіє від нового тренду

Колись пластичні хірурги виконували різні дивні прохання відтворити різні частини тіла голлівудських знаменитостей: зробити губи, як у Анджеліни Джолі, ніс як у Бреда Пітта або груди як у Сальми Хайєк. А ось сьогоднішні підлітки хочуть зовсім іншого.

Так, вони звикли бачити себе через фільтри Istagram і Snapchat і редактори фото в різних додатках, тому хочуть виглядати так само в реальному житті. Щоб пояснити тривожну тенденцію експерти навіть придумали термін «Snapchat dysmorphia» (за назвою популярної фотообмінної мережі Snapchat).

Відзначається, що програми типу Facetune змінюють сприйняття краси людьми в усьому світі: пара маніпуляцій у додатку може згладити шкіру, зуби змусить виглядати біліше, а очі і губи – більшими. Ці фільтри стали нормою для багатьох підлітків і дорослих, а тепер їх хочуть втілити і в житті.

Таке бажання може призвести до реальних проблем. Молодь божеволіє з приводу, наприклад, розміру їх носа тільки через те, що в деяких програмах він виглядає меншим. Вони стають більш критичні до своєї зовнішності і зовнішності інших – особливо, коли стикаються з цими “іншими” в реальному житті.

Доходить навіть до дивних прохань. Деякі користувачі хочуть в реальному житті виглядати як після застосування фільтру “метелика” або “квіткової корони”. Також вони скаржаться на асиметрію обличчя, як стверджують хірурги, хоча для людей це цілком природньо.

При цьому Snapchat не робить асиметричні обличчя більш симетричними, він зменшує кількість зморшок і плям, згладжуючи і висвітлюючи шкіру, тим самим зменшуючи прояви асиметрії. І тепер, надивившись у “криве дзеркало” мобільних додатків, все більше юних користувачів соцмережі хочуть бути схожими на ідеалізовану версію себе.

Результат пошуку зображень за запитом "снапчат"

, , , , переглядів: 1 048

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *