Як вичавити максимум користі з кави і стати найрозумнішим

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2018

Як вичавити максимум користі з кави і стати найрозумнішим

Дослідники ароматного напою розповіли, як краще його вживати, щоб знизити негативну дію на організм кофеїну і поліпшити інтелект. Дослідниками був проведений експеримент, в результаті якого вони прийшли до висновку, що вживати каву краще разом з какао. Поєднання кави з какао позитивно впливає на головний мозок і усуває неприємний ефект від кофеїну, встановили автори дослідів.

Вживати каву з додаванням какао для здоров’я краще, ніж просто каву. Такий кавовий мікс сприяє поліпшенню концентрації і при цьому не викликає негативних проявів, характерних при вживанні «чистого» кофеїну. У ході експерименту піддослідним пропонувалися чотири напої — кава, какао, кава з додаванням какао та плацебо. Смак напоїв був замаскований за допомогою підсолоджувача так, що зрозуміти, який саме випивається, було практично неможливо. Після розпиття напоїв добровольці повинні були пройти спеціальні тести на інтелект.

Пов’язане зображення

Отримані вченими дані показали, що люди, які пили каву з додаванням какао, краще за всіх впоралися з випробуваннями. Зокрема, ці учасники краще інших концентрувалися на тестовому завданні і швидше знаходили правильну відповідь для його вирішення.

“Вживання кави з какао активізує приплив крові до мозку людини, що покращує показники уваги, посилює здатність до засвоєння нових знань. Після цього напою у людей не спостерігалося підвищеної тривожності — одного з найбільш негативних ефектів кави. Також ми помітили, що якщо до кави додавали какао, рівні злоби і тривоги знижувалися, в той час як при вживанні тільки кофеїну у людей міг зростати рівень агресії”, – розповіли вчені.

, , , , переглядів: 790

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *