Як виготовляють міжкімнатні двері «Папа Карло»?

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2018

Як виготовляють міжкімнатні двері «Папа Карло»?

Компанія «Папа Карло» займається реалізацією дверей власного виробництва з доставкою по всій території країни. Міжкімнатні двері в Львові від фабрики Папа Карло – це сучасні надійні конструкції, які відповідають міжнародним стандартам якості та екологічності.

Про виробництво

Компанія «Папа Карло» працює з 1996 року. Звідтоді вона стала одним з лідерів вітчизняного ринку виробів з деревини. В її каталозі – не лише двері, а й меблі, стільниці, сходи та інші затребувані споживачами товари.

Деякі особливості фабрики:

  • Використовуються лише високоякісні перевірені матеріали, в т.ч. різні сорти натуральної деревини.
  • Сучасне обладнання та штат кваліфікованих спеціалістів. Фабрика використовує італійські технології. Персонал пройшов навчання у європейських професіоналів.
  • Власне виробництво дозволяє знизити ціни в порівнянні з іноземними товарами. Навіть з урахуванням вартості доставки пропозиція є цілком вигідною.
  • Екологічність, підтверджена відповідними сертифікатами.
  • Великий асортимент в залежності від матеріалу, кольору, способу відкривання, скляних вставок та інших характеристик.
  • Ретельний контроль процесу виробництва, починаючи від підбору та закупівлі сировини.
  • Мінімальне втручання людей у виробничий процес. Це досягається завдяки використанню високотехнологічного обладнання. Чим більше людської праці використовується, тим вищою є ймовірність помилок. Автоматика дозволяє усунути цю проблему.

Сертифікація

Високий рівень якості продукції підтверджується цілим рядом сертифікатів та дипломів. На фабриці впроваджена система контролю якості ISO 9001.

У 2009 році компанія підтвердила відповідність вимогам екологічного стандарту ISO 14001. Купуючи товари «Папа Карло», ви не лише отримуєте екологічні вироби, а й підтримуєте турботу про навколишнє середовище. Також фабрика отримала ряд дипломів міського та міжрегіонального рівня, які підтвердили високий рівень продукції.

Бажаєте дізнатися більше про сировину, процес виробництва, особливості доставки у різні міста? Ці та інші запитання можна поставити менеджерам «Папа Карло». Телефони і форма зворотного зв’язку вказані на офіційному сайті компанії. Тут же розміщені відскановані дипломи та сертифікати.

переглядів: 1 171

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *