Як вибрати розвиваючі іграшки для дитини

Збір коштів на потреби армії України
15.03.2020

Як вибрати розвиваючі іграшки для дитини

Розвиваючі ігри – це один з способів фізичного та емоційного розвитку дитини. В магазині 7 кілометр іграшки розвиваючого типу представлені в великому асортименті, можна підібрати ідеальний варіант під вік дитини, її уподобання та інтереси.

Вибір різновидів розвиваючих іграшок відповідно до віку

Вибираючи розвиваючі іграшки для дитини в першу чергу необхідно звертати увагу на вік. Вікову категорію виробники вказують на упаковці товару, тому визначитись з вибором буде легко.

Відповідно до вікового показника виділяють такі види розвиваючих іграшок:

  • до 1 року – в такому віці найкращим вибором стануть сенсорні варіації, через дотик малюк буде пізнавати навколишнє середовище, ні в якому разі не можна давати в ручки дрібні та гострі деталі, так як в такому віці малюки пробують все що їм потрапляє в зону досяжності «на зуб»;
  • від 1 до 2 років – діти уже здатні логічно мислити, тому можна купляти конструктор з невеликою кількістю деталей, різнокольорові пірамідки;
  • від 3 років – інтелектуальні ігри початкового рівня, складачки, ігрові центри, дерев’яні вкладиші;
  • від 4 років – розмальовки з складними елементами, складні конструктори, пазли, головоломки, кубик Рубіка, ігри з елементами ліплення, рукоділля.

Поділ ігрушок відповідно до вікової категорії доволі відносний. Для одних дітей гра може бути надто «дорослою», для інших простою та нецікавою. Тому крім маркування на упаковці важливо звертати увагу на індивідуальні особливості , рівень розвитку та інтереси дитини.

Основні нюанси вибору розвиваючих іграшок

Не варто купляти розвиваючу іграшку навмання, першу, яка приглянулась на сайті інтернет магазину або в торговому центрі. Спочатку потрібно вивчити деякі її особливості та визначитись чи підійде вона для дитини конкретного віку.

Вибираючи розвиваючі іграшки для дітей важливо звертати уваги на такі особливості:

  • матеріали;
  • вартість;
  • стать, вік, уподобання дитини;
  • виробник;
  • розміри.

Гарна якісна іграшка стане улюбленицею малюка, він буде проводити багато часу за цікавим заняттям, постійно розвиваючи свої вміння, знання і навики. Грамотний вибір підходящого виду виробу подарує дитині тільки позитивні емоції та задоволення від проведення часу на одинці з забавкою або грою в компанії друзів.

переглядів: 529

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *