Як вибрати термобілизну чоловічу? Поради для власників магазинів чоловічого одягу

Збір коштів на потреби армії України
04.01.2022

Як вибрати термобілизну чоловічу? Поради для власників магазинів чоловічого одягу

Відчувати себе комфортно перебуваючи на холодному або вологому повітрі допомагає спеціально створений для цього одяг. Сильній половині людства нині важко обійтися без термобілизни, бо вже виробилась певна звичка – одягнути під основний шар одягу спеціальний (для утеплення). За умови вірно створеного асортименту цієї товарної категорії, у вас постійно будуть бажаючі зробити покупку.

Не можете розібратися як вибрати термобілизну? Моделі схожі, тож в нагоді стануть підказки відносно тканини.

Синтетика

Найпоширеніша тканина для виготовлення термобілизни – поліестер. Також на етикетці може бути зазначене «віскоза, нейлон або спандекс», але це рідше. Всі синтетичні тканини, точніше, виготовлений з них одяг об’єднує:

  • суперлегка та швидка сушка;
  • довговічність;
  • стійкість до неприємного запаху.

Мериносова вовна

Ультратонкі волокна майже повністю замінили традиційну вовну. А завдяки тому, що вовну мериноса можна змішувати с іншими матеріалами, такими, як наприклад, спандекс, ще й вдається забезпечити виробам покращення посадки, еластичність, та гнучкість. Меріносова чоловіча термобілизна купити оптом, яку ми пропонуємо, має й такі характеристики:

  • гарно вбирає вологу;
  • доволі міцна та довговічна;
  • не має запаху, навіть після довгого носіння.

Термобілизна чоловіча оптом – критерії вибору

Перше, з чим треба визначитися, – тканина (характеристики ми надали вище). Незалежно від того, синтетичним або натуральним буде матеріал, він повинен гарно відводити вологу зі шкіри. Друге – легкість. Більш товсті тканини дають більше додаткового тепла, але не всім комфортно їх носити, хтось любить більш легкі, майже невагомі. 

Визначіться, що саме будете продавати: підштанники, кальсони, комплекти… А потім обирайте на сайті постачальника одягу Опт 7км. Знайти просто, можна ввести в пошукову стрічку «термобілизна чоловіча купити» та назву магазину, або одразу opt-7km.com

Якщо чогось не знайдете, не соромтесь задавати питання через форму зворотнього зв’язку, або зателефонувавши по вказаних на сайті номерах. При замовленні вказуйте яка саме термобілизна чоловіча вам потрібна.

 Якісна чоловіча термобілизна оптом – де придбати?

Оптовий інтернет магазин Опт 7 км  пропонує вам купити чоловічу термобілизну в потрібній кількості. Вигідні умови співпраці та оптові ціни будуть не лише приємним бонусом, але й передумовою для довготривалої співпраці. Адже оптовик Опт7км націлений на довгострокову та плідну співпрацю та завжди готовий допомогти з вибором потенційним партнерам та починаючим підприємцям!

переглядів: 374

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *