Як вибрати жіночій гаманець: критерії оцінки аксесуарів

23.04.2019

Гаманець справедливо називають одним з найголовніших аксесуарів сучасної дівчини. Він поєднує дві важливі функції: не тільки слугує для зберігання грошей і різноманітних карток, а й підкреслює стиль своєї власниці. Тому підходити до вибору гаманця потрібно ретельно,  звертаючи увагу на цілу низку особливостей аксесуару.

Розмір і форма

Насамперед потрібно визначитися з габаритами і формою гаманця – вони безпосередньо впливають на його функціональність. Якщо ви плануєте носити в ньому не тільки гроші, а й банківські картки, візитівки і водійські права, краще вибрати новий жіночий гаманець класичної прямокутної форми з 6–7 окремими відділами і кишенькою для монет. До ваших послуг каркасні та складені м’які моделі – перші більш місткі, а другі ергономічніші.

Якщо вам потрібен аксесуар лише для грошей і монет, а картки ви зазвичай зберігаєте в сумці або картхолдері, купуйте компактний гаманець з 2–3 відділами. Сучасні моделі можуть мати будь-яку форму: квадратну, овальну, круглу, трапецієподібну.

Широкий вибір стильних гаманців різних форм і розмірів ви знайдете в інтернет-магазині Kasta. Оцініть зовнішні особливості моделей – і тоді точно зможете вирішити, який аксесуар підійде саме вам.

Види матеріалів

Зовнішній вигляд і довговічність гаманця залежать від матеріалу, з якого він зроблений. Найчастіше жіночі аксесуари виготовляють з таких матеріалів:

  • Натуральна шкіра – міцний матеріал з високими показниками водо- і морозостійкості. Його головна перевага – зносостійкість: гаманець із натуральної шкіри може прослужити вам кілька років, не протершись і не втративши свого привабливого вигляду. Єдиний мінус матеріалу – висока ціна.
  • Штучна шкіра – економічний замінник натурального матеріалу, який може бути представлений у різних видах: еко-шкіра, прес-шкіра, вінілісшкіра. Штучні матеріали водостійкі, м’які, міцні й еластичні. Вони легко піддаються обробці, тому можуть мати будь-який колір, фактуру і декор. Але штучна шкіра не відрізняється зносостійкістю, тому не гарантує довговічності гаманця.
  • Замша – м’який матеріал з легким ворсистим покриттям. Головна його перевага – елегантний вигляд: замша довго зберігає стійкість кольору і має благородну матову фактуру. Але матеріал потребує ретельного догляду – він боїться вологи і найменших фізичних впливів.
  • Поліуретан – бюджетний синтетичний матеріал, який після спеціальної обробки своєю фактурою нагадує натуральну шкіру. Він не боїться вологи і фізичних пошкоджень, але через рік-два інтенсивного використання протирається і може потьмяніти.

Не менш важливо звернути увагу на матеріал підкладки – від нього залежить зручність користування та естетичність внутрішніх відділів. Віддавайте перевагу тканинним підкладкам, у складі яких є поліестер, – навіть за умови активної експлуатації вони не протруться у кутках і не розлізуться біля швів.

переглядів: 2 940

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *