Як вибирати стільці для обіднього столу?

Збір коштів на потреби армії України
17.08.2019

Як вибирати стільці для обіднього столу?

Зручні меблі дозволяють вільно почуватися за столом, отримувати насолоду від смачної їжі та спілкування з іншими людьми. Ось чому так важливо правильно підібрати розмір та форму кожного стільця. Великий вибір меблів різних стилів для столової та інших кімнат представлений тут – https://brwmania.com.ua. Наведені нижче поради допоможуть розібратися у різноманітті пропозицій.

Висота

Основні відстані:

  • Між верхнім краєм сидіння та стільницею повинно лишатися не менше 25 см вільного простору.
  • Між верхом підлокітників і нижньою частиною стільниці – від 18 см.
  • Між підлогою і сидінням – близько 45 см. Людина повинна сидіти, вільно спираючись на підлогу ступнями.

Висока спинка робить стілець більш комфортним. Вона дозволяє відкинутися назад і розслабитися. Для старих людей може бути особливо важливою підтримка шиї та голови.

Головна умова – меблі повинні бути зручними. Якщо ноги не дістають до підлоги, а спинка дуже низька, розслабитися за столом буде нелегко. Підвищуватиметься навантаження на спину, що з часом може призвести до деформації хребта чи інших проблем зі здоров’ям.

Ширина

Більшість обідніх стільців мають ширину від 40 см до 50 см. Цього цілком достатньо для зручного розміщення більшості людей. Між стільцями повинно лишатися принаймні 15 см вільного простору, щоб люди могли вільно рухати руками.

Між спинкою стільця (коли на ньому хтось сидить) і стіною має лишитися хоча б 40 см вільного простору. Інакше прохід буде перекритий.

Стільці з підлокітниками є більш широкими. Однак вони забезпечують додатковий комфорт. Розгляньте можливість їх придбання, якщо за столом сидять люди старшого віку.

Форма та дизайн

Форма стільців та столу мають бути максимально наближеними одна до одної. Наприклад, круглі сидіння не дуже добре поєднуються з круглими чи овальними стільницями. Але квадратні чи прямокутні сидіння можна купувати для столу будь-якої форми.

Розумним рішенням буде вибір стільця, який можна використовувати не лише за обіднім столом. Такі меблі є багатофункціональними. Вони дозволяють заощадити гроші та зберегти цінний простір. Такий стілець підійде для вітальні, спальні чи інших приміщень.

Обережніше з оббивкою. Якщо в домі є діти чи домашні тварини, вона може забруднитися чи бути пошкодженою. В такому випадку потрібно підбирати оббивку з міцних матеріалів, які легко чистяться. Також можна окремо придбати спеціальні чохли, які захистять поверхню меблів. В якості альтернативи можна придбати стілець з твердою поверхнею – дерев’яною чи пластиковою.

переглядів: 566

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *