Як вигідно купити автоцивілку від ARX

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2022

Як вигідно купити автоцивілку від ARX

Не впоралися з керуванням, відірвалися на телефонний дзвінок, не помітили пішохода – спровокувати ДТП може будь-який водій. Винуватець аварії зобов’язаний відшкодувати чималі суми на ремонт машин, лікування та реабілітацію постраждалих. Надійний фінансовий захист від непередбачуваних витрат дає автоцивілка. Як вигідно оформити онлайн страхування авто у володаря найвищого рейтингу фінансової стійкості України страхової компанії ARX?

Автоцивілка обов’язкова

З 1 липня 2022 року розмір виплат кожному потерпілому збільшено до 320 тис. грн за шкоду життю та здоров’ю та до 160 тис. грн компенсацій матеріальних збитків. Кількість аварій строком дії договору ОСЦПВ не обмежена.

Шанувальники класичних страховок швидко оформляють паперовий варіант у найближчому офісі СК ARX. Але навіщо втрачати час? На офіційному сайті ARX процес оформлення цілодобовий, повністю автоматизований, займає максимум 7 хвилин.

5 кроків до електронного поліса ОСЦПВ від ARX:

  1. Вказати відомості про власника транспортного засобу (ТЗ), внести дані техпаспорту машини, автобуса, мотоцикла.
  2. Вибрати франшизу 0, 2 або 2,6 тис. грн, вона знижує вартість страховки.
  3. Визначити строк дії договору – на час відпустки, літній сезон чи календарний рік. Чим довше триває договір, тим дешевше один день фінансового захисту автовласника.
  4. Сплатити. Відразу після оплати страховка у форматі PDF на електронній пошті клієнта та в мобільному додатку MyARX.
  5. Страхова компанія сама реєструє поліс у Центральній базі даних МТСБУ.

 

Ціна ОСЦПВ розраховується автоматично з урахуванням низки коефіцієнтів. СК ARX не підвищила ставки, пропонує вигідні тарифи всім автовласникам.

Програми автострахування ARX для економічних та передбачливих автовласників

Автоцивілка добровільна. Популярна у водіїв-новачків та професіоналів. У 40% аварій ліміти ОСЦПВ не покривають збитків повністю. Аби не доплачувати різницю, клієнти додатково збільшують розмір виплат від 50 тисяч до 1 млн грн.

Автоцивілка СМАРТ. Миттєва економія 10% за встановлення мобільного додатка Smart Drive та до 25% знижки при переоформленні договору на наступний рік. Чим вищий клас водіння – тим вище знижка.

Автоцивілка Все включено. Мікс ОСЦПВ та розширення виплат до 1 млн грн, а на додаток програма КАСКО Прямий захист. Клієнт отримує максимальну фінансову підтримку за мінімальних витрат.

переглядів: 387

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *