Як знайти час для сексу у повсякденному житті

Збір коштів на потреби армії України
11.01.2019

Як знайти час для сексу у повсякденному житті

Вчені постійно стверджують, що регулярна сексуальна активність зміцнює почуття і відносини у обох партнерів. Проте багато людей ігнорує цей факт і віддають перевагу побутовим проблемам, стресу від роботи і взагалі знаходять різні виправдання, повідомляє Medical Xpress.

Життєві та професійні труднощі стомлюють і виснажують нас, змушуючи нас ігнорувати важливий аспект будь-яких відносин.  Проте експерти попереджають, що фізична близькість не лише зближує, але і надає омолоджуючий ефект, а також підвищує рівень енергії та настрою В першу чергу сексологи радять повністю ігнорувати будь-які проблеми, як тільки ви опиняєтеся в домашній обстановці. Професійні негаразди негативно позначаються на сексуальному бажанні.

Результат пошуку зображень за запитом "статеве життя"

Якщо у вас є діти, то це також не привід забити на статеву близькість. Роль батька не позбавляє вас сексуального потягу. Тому постарайтеся знайти час і місце, щоб побути наодинці. І хоча ми живемо в епоху, коли багато людей воліють постійно бути на зв’язку, ця звичка може нашкодити здорового сексу. Тому сміливо відключайте комп’ютери, мобільні телефони та інші гаджети, щоб повною мірою приділити увагу своєму партнеру і вашим сексуальним відносинам. Ігноруйте спокусу перевірити пошту перед сном — більшість проблем можуть почекати до ранку.

Результат пошуку зображень за запитом "статеве життя"

Якщо ваше сексуальне життя потребує струсу, подумайте про романтичну відпустку. Оскільки люди відчувають себе більш розслабленими, коли забувають про відповідальність, то можуть в повній мірі насолоджуватися романтикою. І хоча постійна відпустка навряд чи здійсненне ідея, нічого не заважає вам по поверненню домою постаратися ізолювати себе від проблем і суєти, що накопичилися за день, щоб повною мірою зблизитися зі своїм партнером і отримати справжнє задоволення.

, , , , переглядів: 957

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *