Як зношені кросівки впливають на ваше здоров’я та якість тренувань?

Збір коштів на потреби армії України
21.03.2020

Як зношені кросівки впливають на ваше здоров’я та якість тренувань?

Біг в зношених кросівках означає, що ви можете отримати серйозні травми та значно знизити працездатність. Тому для спортсмена особливо важливим є догляд за взуттям та його своєчасна заміна. Високоякісні кросівки коштують доволі дорого, тож замість придбання нової пари цілком можливо відновити стару. Це дозволяє зробити masterskaya24.com.ua ремонт взуття у Києві. Кожен раз при контакті підошви з землею нога отримує сильний удар. Якщо взуття якісне і не зношене, цей удар амортизується. Якщо ж ні, навантаження може викликати травми.

Біль в коліні

Дискомфорт в коліні – найпоширеніша проблема бігунів. І найчастіше вона викликана саме використанням зношених кросівок. За даними Гарвардської школи медицини, проблема частіше зустрічається у жінок, особливо середнього віку. Найбільше схильні до цього люди з надлишковою вагою, оскільки в них навантаження на ноги при бігові значно збільшується.

Набряк гомілки

Набряк після занять спортом допомагають усунути холодні компреси, аспірин, ібупрофен та відпочинок. Але якщо продовжувати використовувати старі кросівки, проблема повертатиметься знову й знову. Ви не лише відчуватимете дискомфорт, а й не зможете зробити тренування ефективними. Якщо набряк стане хронічним, це може викликати небезпечний запальний процес.

Синдром тертя іліотібіального тракту

Під цим складним терміном приховується запальний процес у м’язах, які проходять вздовж клубової кістки. З часом неприємні відчуття можуть стати настільки сильними, що людині буде складно навіть ходити. Доки ви не оновили взуття, гостре запалення можна зняти компресами з льодом, стероїдами чи не стероїдними протизапальними препаратами. Однак регулярний прийом ліків – це не вирішення проблеми. Варто дочекатися повного зникнення симптомів, перш ніж продовжувати заняття спортом.

Вище описані лише деякі з проблем, що з’являються через біг у зношених кросівках. Навіть якщо вони здаються вам цілком комфортними, час від часу ретельно оглядайте їх. Стерта чи розтріскана підошва, спресований амортизатор вказують на те, що час навідатися у взуттєву майстерню. Також прислухайтеся до свого тіла. Якщо незначні приступи болю посилюються, подумайте про оновлення кросівок. Це дозволить тренуватися ефективніше і приємніше.

переглядів: 285

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *