Як зупинити випадіння волосся?

Збір коштів на потреби армії України
05.08.2017

Як зупинити випадіння волосся?

Випадіння волосся – поширена проблема, з якою, всупереч поширеній думці, жінки стикаються не рідше за чоловіків. Облисіння у жінок зустрічається набагато частіше, ніж нам хотілося б. Однак не все так безнадійно: жіноче облисіння піддається лікуванню набагато ефективніше, оскільки в більшості випадків воно викликане тимчасовими проблемами зі здоров’ям, які цілком можна вирішити.

Як зупинити випадіння волосся

Як зупинити випадіння волосся

Підхід до цієї проблеми має бути комплексним.

Одна з причин випадіння волосся – неправильне харчування, яке призводить до нестачі вітамінів і мінералів, які необхідні для нормального росту волосся. Волосяні фолікули слабшають, недоотримуючи необхідні поживні речовини, і гинуть раніше визначеного терміну. Нестача вітамінів (С, В5, В6, РР) і мікроелементів (залізо, цинк, кальцій, магній, фосфор) дуже погано позначається на стані коренів волосся. Нестача в організмі поживних речовин, погане засвоєння вітамінів і мінералів через куріння чи прийом деяких медикаментів призводять до випадіння волосся.

Поліпшити самопочуття і підвищити активність організму допоможуть регулярні заняття спортом.

Багато рецептів для призупинення випадіння волосся можна знайти в народній медицині. При випадінні волосся найчастіше використовуються настої для втирання в шкіру голови. Ефективність такого лікування буде вищою, якщо провести курс. Настої слід втирати 2 рази на тиждень протягом 1 місяця.

Джерело: http://korusna.info/krasa/yak-zupynyty-vypadinnya-volossya.html

, , переглядів: 792

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *