Які чоловіки обирають нерозумних жінок і чому

Збір коштів на потреби армії України
13.01.2020

Які чоловіки обирають нерозумних жінок і чому

Багато хто вважає, що чоловіки навмисно вибирають для відносин нерозумних жінок. Кажуть, що чим розумніша жінка, тим довше живе її чоловік. Це хороший привід зайнятися саморозвитком. Пам’ятайте про те, що розум – це не тільки природні дані, але ще і набутий вами досвід, інформує Ukr.Media.

Які чоловіки вибирають нерозумних жінок і чому?

Її можна підпорядкувати собі

Перша причина, по якій чоловіки будують стосунки з жінками, які не блищать розумом, — це можливість перетворити їх на слухняних дружин і господинь. Чоловікам так простіше, тому що найменше їм хочеться відчувати проблеми з незалежною і самодостатньою жінкою. Вважається, що недалекі люди набагато легше піддаються маніпуляціям. Подібний вибір у любові роблять чоловіки-тирани, ревнивці та власники.

Поруч з нею він кращий

Поряд з простачкою можна здаватися королем. З цієї причини будують відносини з дівчиною-простачкою ті, хто не упевнений у собі, але хоче здаватися краще. Насправді ж це лише здається, бо поряд з нерозумною жінкою розумний чоловік буде виглядати недалеким, а поруч з дурним супутником будь-яка представниця прекрасної статі буде здаватися простачкою.

Вона не буде висувати високих вимог

Якщо чоловік дуже дурний, але розуміє це, то він навмисно вибере собі в дружини ту, яка буде йому відповідати. Вона точно не стане вимагати від нього чогось надприродного. З усього цього можна зробити висновок про те, що якщо чоловік навмисно вибирає для відносин жінку недалекого розуму, то це негативно характеризує в першу чергу його самого.

Єдиний випадок, коли чоловік не заслуговує критики, — це коли його інтелект повністю відповідає інтелекту супутниці. Люди думають, що протилежності притягуються, але насправді добре себе почувають поряд один з одним люди, які приблизно однакові за рівнем інтелекту, фінансового стану, соціального статусу та іншого. Виходить, що нерозумні жінки щиро подобаються тільки чоловікам з таким же рівнем інтелектуального розвитку.

Чому людям з різним рівнем інтелекту складно побудувати відносини

Деколи ми спеціально намагаємося будувати стосунки з людьми, які не підходять нам за рівнем інтелекту, тому що перемикаємо увагу на інші їхні переваги — наприклад, на красу. Іноді виходить зацікавитися людиною, але в кінцевому підсумку такі стосунки розвалюються.

Подібна ситуація складається у жінок, які вибирають чоловіків багатих, але нецікавих або занадто дорослих чоловіків. Вони щасливі лише на початку відносин, однак кінець майже завжди незмінний. Вчені проводили безліч важливих досліджень на тему того, які люди закохуються і можуть прожити рука об руку найдовше. Результати виявилися досить очевидними. У найщасливіших парах в одружених приблизно один рівень освіти, інтелекту, початковий рівень доходу, статус.

Також дуже щасливі ті, хто однаково привабливий для протилежної статі. Тут може бути кілька параметрів, але в основному це чарівність, почуття гумору тощо. Розумна жінка навряд чи подивиться на дурного чоловіка. Точніше, вона подивиться, але потім зрозуміє, що з ним їй буде нецікаво. Те ж саме відбувається і з чоловіками, які зустрічають симпатичних, але, які не підходять по інтелекту дівчат. Вони дивляться на світ занадто по-різному, тому у них навряд чи вийде побудувати гармонійні стосунки.

Все вищесказане говорить про те, що за інтелектом другої половинки можна судити і про свій розвиток.

, , , переглядів: 922

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *