Які зачіски пасують жінкам з круглим обличчям?

Збір коштів на потреби армії України
19.01.2019

Які зачіски пасують жінкам з круглим обличчям?

Перед кожною дівчиною стоїть нелегке завдання – вибір ідеальної зачіски. Така непроста задача стоїть і перед дівчатами з круглою формою обличчя. Багато красунь вважають свою кругленьку форму обличчя суцільним недоліком, і думають, що сучасні стрижки їм не підійдуть. Але це зовсім немає так!  Імениті стилісти і перукарі-модельєри стверджують, що для даної форми обличчя можна підібрати ефектну, жіночну і красиву стрижку, яка підкреслить всі достоїнства і приховає недоліки.

Кругла форма обличчя дуже характерна для слов’янок. Від інших її відрізняє кілька важливих нюансів, зокрема, те, що ширина щік дорівнює ширині скул. Підборіддя у таких жінок кругле, а лоб досить широкий і різниця між його шириною і висотою невелика. Багато власниць круглих лиць впевнені, що короткі стрижки їм зовсім не підходять. Одак вдало підібрана модель бездоганно підкреслить м’якість і округлість форм. Стилісти пропонують відразу кілька моделей.

Каре

Його варіації можуть бути різними: класичне каре, подовжене, асиметричне, з чубчиком. Його також можна по-різному укласти – легкі хвилі чи ідеально рівне однаково гарно підкреслить усю красу жінки.

Каскадні стрижки

Каскад і драбинка на довге волосся виглядають просто чудово! Перше пасмо потрібно стригти трохи нижче підборіддя. Що стосується укладання, кінці завивають всередину, щоб приховати круглі щоки.

Піксі

Піксі — ще один популярний і вдалий варіант, виконаний в хлоп’ячому стилі. Особливу увагу приділіть оформленню потилиці – він повинен бути пишним і високим. І останній нюанс – чубчик. Не робіть його рівним, а зупиніть вибір на рваному і бічному.

, , переглядів: 2 338

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *