Якісне взуття оптом: де замовити та як продати?

Збір коштів на потреби армії України
19.07.2020

Якісне взуття оптом: де замовити та як продати?

Згадайте, скільки разів на рік ви купуєте взуття? Напевно, не один і не два! Саме тому попит на цю продукцію завжди знаходиться на високому рівні. Але чи завжди взуття, яке пропонують нам придбати, якісне? Звісно, ні! Серед цього переліку досить часто можна натрапити на дешеві кросівки, босоніжки, туфлі, яких не вистачає навіть на один сезон. У зв’язку з цим клієнти цінують магазини, які гарантують високу якість своєї продукції. То де придбати стильне та якісне взуття оптом? Для цього достатньо скористатися зручним онлайн-сервісом магазину engros.com.ua.

На що звернути увагу, купуючи взуття у великій кількості?

  1. Сезонність. Зрозуміло, що продавати взуття потрібно з урахуванням пори року, однак, купувати його для перепродажу краще не в сезон.
  2. Якість. Сучасне взуття вирізняється цілим переліком форм, кольорів, матеріалів, декору. Однак, які б моделі ви не обрали, важливо звертати увагу на якість швів, деталей кожної пари. Не менш важливе значення має і якість та вигляд самого упакування.
  3. Вартість. Сьогодні можна придбати як ексклюзивне фірмове взуття, так і дешеву продукцію класу економ. Все залежить від того, що ви хочете продавати та яку ідею підтримуєте. Ну а з метою додаткової економії на оптових замовленнях не забувайте цікавитися акціями та знижками від постачальника.

Які рішення допоможуть вигідно продати взуття?

Насправді, продаж взуття – одна із найбільш прибуткових справ у сфері бізнесу. Чому? Взуття постійно зношується і клієнти шукають та замовляють нові моделі на кожен сезон. Єдине, що залишається власнику такого бізнесу, грамотно розрекламувати товар.

З чого почати? Враховуючи те, що ми живемо в епоху Інтернету, для розповсюдження товару таки варто підключати соцмережі. Фотографуйте взуття, знімайте відоогляди та розміщуйте це все на власних сторінках. Додатково не забувайте про таргетовану рекламу, рекламу по бартеру з іншими магазинами. Крім цього, не варто нехтувати розповсюдженням інформації про товар на місцевому рівні. Розкажіть про якісне взуття друзям, рідним, колегам, замовте рекламу у місцевих ЗМІ.

Яке взуття краще продавати? Оптимальним варіантом стане наповнення асортименту моделями різного класу – від економ до брендового взуття високої якості. Головне – знайти надійного постачальника для успішного розвитку цієї справи!

переглядів: 356

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *