Якої статі мавпа з гранатою: стало відомо, хто краще водить авто

Збір коштів на потреби армії України
30.08.2018

Схоже, навіть самим махровим сексистам тепер доведеться заховати подалі іскрометні жарти про блондинок за кермом. Британські страховики представили результати дослідження, засновані на статистиці. І висновок виявився досить невтішним для всіх, хто вважав, що вміле водіння — така ж вроджена і невід’ємна прерогатива виключно чоловічої статі, як борода або загадковий пух в пупку.

І хоча, звичайно, у того, щоб бути чоловіком є багато переваг, виявилося, що машини все ж краще водять жінки. Найбільший сайт про страхування Великобританії Сonfused.com проаналізував статистику страхових компаній країни, і ось що вийшло.

Результат пошуку зображень за запитом "за кермом"

Водіїв-чоловіків у Великобританії більше, ніж жінок, але розрив дуже незначний: 53% до 47%. Але порушення всіх категорій частіше роблять чоловіки. Ось які дані представили автори дослідження. Нагадаємо, мова йде про Великобританію.

Перевищення швидкості: жінки — 7%, чоловіки — 23%.
Небезпечне водіння: жінки — 0%, чоловіки — 2%.
Водіння в нетверезому вигляді: жінки — 1%, чоловіки — 5%.
Відсутність страховки: жінки — 5%, чоловіки — 18%.
Інші порушення: жінки — 5%, чоловіки — 25%.

Результат пошуку зображень за запитом "за кермом"

А ще чоловіки в два рази частіше звертаються до страхових компаній, щоб відшкодувати збитки від аварій. До того ж серед чоловіків вищий відсоток тих, хто подає на компенсацію ДТП з їх вини. 17% проти 9% у жінок.

, , , , переглядів: 1 037

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *