Якою буде погода у липні – прогнози народних синоптиків

Збір коштів на потреби армії України
13.06.2020

Якою буде погода у липні – прогнози народних синоптиків

Синоптики прогнозують теплу та суху погоду у липні. Рясних опадів в Україні варто очікувати лише наприкінці місяця. Протягом липня температура повітря підійматиметься вище +30 градусів.

Прогноз Назарія Данилюка

У липні пануватиме справжнє літо. Після грозових дощів у червні та на початку липня, починаючи з 5 числа другого місяця літа, погода буде сухою і теплою. В Одеській, Херсонській та Миколаївській областях стовпчики термометрів піднімуться вище 30 градусів тепла.

На Закарпатті та інших західних регіонах також буде спекотно. До +32 в середині липня народний синоптик обіцяє і жителям Києва. Майже весь місяць опадів очікувати не варто. Але в останні дні, як і в ситуації з червнем, Україну накриють сильні зливи та буревії.

Прогноз Леоніда Горбаня

Довгостроковий прогноз погоди склав також народний синоптик Леонід Горбань. За його словами, другий місяць літа за максимальними показниками буде дещо поступатися червню. З 5 по 11 липня температура повітря досягне 27-32 градусів.

Потім протягом 4 днів – з 12 по 15 – буде невелике зниження температури. Зате в період з 16 по 23 липня повернеться літня спека – 28-30 градусів. До кінця місяця денна температура повітря триматиметься на рівні 24-26 градусів.

Що стосується опадів, то липень буде достатньо сухим. Дощі пройдуть з 2 по 4 липня, потім буде велика перерва (супроводжуватиметься спекою), яка закінчиться 20 липня. Дощі очікуються 20-21, 25-26 і 29-30 липня.

Погода за даними Гісметео та AccuWeather

Погодні сайти підтверджують синоптичну картину, спрогнозовану Назарієм Данилюком та Леонідом Горбанем.

Згідно прогнозів Гісметео, у перші дні липня на Заході України пройдуть дощі. Денні максимуми коливатимуться в межах 27-33 градусів тепла. А у центральних областях та місті Києві прогнозують максимум +35 градусів.

У свою чергу погодний інформер на AccuWeather показує на кілька градусів нижчі температури від попереднього сайту, але, все ж, українців у липні очікує справжня літня спека.

, , , переглядів: 925

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *