Японський мільярдер втратив більше 130 млн доларів на біткоїнах

Збір коштів на потреби армії України
25.04.2019

Японський мільярдер втратив більше 130 млн доларів на біткоїнах

Масайосі Сон – багатий японець корейського походження, засновник і генеральний директор компанії SoftBank, голова ради директорів телекомунікаційної компанії Sprint, мільярдер. Як повідомляє WSJ, Масайосі Сон свого часу інвестував більше 130 мільйонів доларів у біткоїни. І це була не найкраща його інвестиція.

Видання пише, що мільярдер вклав гроші у цифрову валюту наприкінці 2017 року, коли її вартість була рекордно великою і становила – 20 тисяч доларів. Точно не відомо, скільки саме біткоїнів придбав мільярдер, але на початку 2018 року, коли вартість біткоїна різко обвалилася, Масайосі Сон одразу продав цей актив.

Масайосі Сон

Відомо, що підприємець купував біткоїни за порадою «євангеліста біткоїну» – одного з керівників інвестиційної компанії Fortress Investment Group Пітера Брігера (у 2017 році SoftBank придбав цю інвесткомпанію). SoftBank є найбільшою венчурною компанією у світі. Загальна вартість її активів оцінюється в $190 млрд. Увага Масайосі Сона до довгострокових інвестицій у технологічні компанії допомогла йому очолити фонд SoftBank Vision Fund на $100 млрд із долями в Uber, Nvidia, Flipkart, WeWork, OneWeb та інших.

, , , , переглядів: 649

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *