Яскраво і стильно: головні модні тренди цієї осені

Збір коштів на потреби армії України
19.09.2018

Яскраво і стильно: головні модні тренди цієї осені

Багато хто вважає, що осінньо-зимовий гардероб повинен бути нудним і одноманітним, але це далеко не так. Прислухайся до порад, щоб твоя осінь заграла яскравими барвами.

Колір

Яскраве кольорове пальто дозволить тобі сяяти навіть в найпохмуріші дні. Таким же може бути плащ або джемпер, головне – це не боятися експериментувати.  Кольорове пальто дозволить урізноманітнити навіть найбазовіший гардероб.

Фактура

Поєднувати непоєднуване: гладкі тканини з рельєфними, м’які з жорсткими, матові з блискучими – ось що зараз в тренді.

Принти

Забудь про правило одного принта і почни змішувати все підряд. Якщо ж ти не наважуєшся на такий сміливий экперимент можна просто “осідлати” найгарячіший тренд цього сезону – тваринні принти.

Багатошаровість

Найулюбленіша тема стилістів. Багатошаровість сьогодні не тільки модно, але і тепло, універсально і дає можливість створювати кілька образів, використовуючи одні і ті ж речі.

Пропорції

Пропорції – ключовий момент у формуванні гармонійного образу. Особливо гарячим тредом цього сезону стали масивні чоловічі чоботи, які зроблять будь-який образ ультрамодним.

Аксесуари

Ніколи не забувай про цю важливу частину осіннього гардеробу. Сьогодні такий величезний вибір пропозицій, що підібрати яскравий і стильний аксесуар не складе великих зусиль. Капелюхи, хустки, шарфи, сумки, рукавички, взуття всіляких кольорів – все це в твоєму розпорядженні. Аксесуари здатні змінити образ до невпізнання. Тому активно користуйся цією прекрасною можливістю зробити свій образ неповторним.

, , переглядів: 1 198

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *