Їх дуже важко не помітити: так виглядають найбільш нестандартні моделі у світі

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2018

Їх дуже важко не помітити: так виглядають найбільш нестандартні моделі у світі

Нова епоха принесла і нові ідеали краси і, здається, у наш час будь-яка нестандартна дівчина може знайти себе у модній індустрії. Зовнішність цих моделей просто неймовірна, адже одним вони можуть здатися красивим, іншим – ні, але, головне, їх дуже важко не помітити.

Мелані Гайдос

Мелані страждає рідкісної хворобою, при якій розвиток шкіри, волосся і зубів відбувається за власним сценарієм. Вчені досі не можуть розібратися, чому так відбувається. Безумовно, дитинство Гайдос не можна назвати безхмарним: діти насміхалися над нею, але вона все одно мріяла стати моделлю. Все вирішив випадок: один початківець фотограф шукав за оголошенням нестандартних моделей для свого проекту. Мелані відгукнулася, і вийшла дуже незвичайна фотосесія, яка швидко розлетілася в мережі. Після цього посипалися пропозиції від знаменитих на весь світ фотографів і зараз Мелані Гайдос не тільки фотомодель, але і актриса.

Результат пошуку зображень за запитом "Мелані Гайдос"

Пов’язане зображення

 

Кейсі Леглер

Кейсі – професійна плавчиня і навіть брала участь в Олімпіаді 1996 року в Атланті. Але її кар’єра закінчилася і вона переїхала в Нью-Йорк. Якимось чином її фотографії потрапили до скаута, і незабаром їй запропонували контракт з модельним агентством Ford, тільки в дуже незвичайній якості: вона повинна була зніматися в образі чоловіка. Андрогінність стала її фішкою, адже вона може зніматися в образах обох статей.

Результат пошуку зображень за запитом "Кейсі Леглер"

Пов’язане зображення

Дафні Селф

Дафні дуже люблять глянцеві журнали, адже її колосальном досвідом не може похвалитися жодна інша модель. 90-річну Дафні вважають революцією в світі моди. Незважаючи на свій вік, вона не боїться експериментів і з задоволенням бере участь в цікавих проектах.

Результат пошуку зображень за запитом "Дафні Селф"

Результат пошуку зображень за запитом "Дафні Селф"

Вінні Харлоу

Цій дівчині довелося пройти через труднощі непорозуміння в школі, вона була дуже замкнутою і закомплексованою дитиною. Участь в одному з сезонів “Топ-модель по-американськи” перевернула все її життя. Тепер нею захоплюються мільйони. Ще б пак: у Вінні ідеальна фігура і дуже цікава шкіра.

Результат пошуку зображень за запитом "Вінні Харлоу"

Діандра Форрест

Коли Діандра була маленькою, батькам довелося перевести її в спеціальну школу, настільки були нестерпними знущання однокласників. А тепер вона знімається в кліпах знаменитих співаків, бере участь у зйомках кращих модельних агентств і представляє багато косметичних брендів. Афроамериканська модель-альбінос вже відома всьому світу і це ще не межа.

Результат пошуку зображень за запитом "Діандра Форрест"

Результат пошуку зображень за запитом "Діандра Форрест"

, , переглядів: 1 715

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *