YouTube створив корисний додаток для дітей: батькам сподобається

Збір коштів на потреби армії України
22.02.2019

YouTube створив корисний додаток для дітей: батькам сподобається

В українському представництві компанії Google повідомили, що в нашій країні вже доступний новий безкоштовний сервіс для дітей. Українцям анонсували запуск першого дитячого відеоперегляду YouTube Kids, – пише UBR. Пошуковий гігант відбирає для YouTube Kids  тільки перевірений контент з надійних джерел, а батьки можуть ставити додаткове обмеження для своїх дітей.

Відеосервіс орієнтований на дітей віком від 3-х до 12-ти років. А щоб скористатися ним не обов’язково заводити новий аккаунт. Функціонал програми розробники спеціально урізали, щоб діти не могли читати і залишати коментарі, а також завантажувати відеоролики. Крім того, інтерфейс YouTube Kids спеціально адаптували для зручності дитячого користування.

Результат пошуку зображень за запитом "YouTube Kids"

Сервіс вже доступний для мобільних пристроїв, а також для використання на великих екранах за допомогою медіаплеєрів ChromeCast, Apple TV, ігрових приставок або Smart TV. Таким чином, з урахуванням всіх заходів безпеки, діти не зможуть переглядати, наприклад доросле відео.  На YouTube Kids зібрані розважальні та пізнавальні відеоролики для всієї родини. Та й проводити біля екрану смартфона години безперервно діти не зможуть. Батьки можуть встановлювати не лише обмеження на перегляд контенту, але і відстежувати час перегляду. На сьогоднішній день сервіс YouTube Kids вже доступний в більш ніж у 60 країнах. Згідно з даними Google, відеоролики зібрали понад 160 млрд переглядів, а активних глядачів в тиждень налічується понад 14 млн осіб.

, , , , , переглядів: 1 132

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *