З цим додатком кожен побачить вдома панду чи бегемота

Збір коштів на потреби армії України
21.12.2020

З цим додатком кожен побачить вдома панду чи бегемота

Компанія Google оголосила про те, що додала 50 нових AR-тварин до свого мобільного додатка, повідомляють Розваги 24. Відтепер за допомогою доповненої реальності кожен зможе подивитися на панду, акулу чи бегемота і приміряти, як саме та чи інша тварина виглядала б у домашньому інтер’єрі.

Доповнена реальність або AR-технології дозволяють накладати додаткові спецефекти на зображення реального світу у камері смартфона або планшета. Google надає своїм користувачам можливість використовувати доповнену реальність, щоб досліджувати 3D-об’єкти у реальному житті.

У пошуку ви знайдете 50 нових AR-тварин. Знайдіть свою улюблену тваринку в мобільному додатку Google та натисніть “Перегляд у 3D”, щоб побачити її у вашому просторі,
– повідомили на офіційному акаунті Google в Twitter.

До розширення колекції тварин потрапили собаки різних порід, віслюк, жираф, бегемот, корова, червона панда, зебра, акула, свиня та багато інших звірів. За замовчуванням 3D-моделі представлені в у натуральну величину, проте додаток дозволяє налаштовувати розмір самостійно.

Тому ви зможете посадити на власний диван велетенську кішку або мініатюрного бегемота. Люди в мережі почали активно використовувати оновлення і ділитися світлинами та відеозаписами різноманітних тварин у їхніх домівках.

, , , переглядів: 635

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *