З’явилася унікальна гра про українське місто

Збір коштів на потреби армії України
13.09.2020

З’явилася унікальна гра про українське місто

Настільна гра про Тернопіль, в якій можна скупити топові компанії, а також ознайомитись з видатними місцями і архітектурами, уже з’явилась в продажі.

Як стати володарем цілого міста? Все просто. Кинути гральні кості, взяти в Панському банку кількасот тисяч гриваків і все викупити. Такі правила нової настільної гри «Тернопільський пан», де можна «скупити» всі найбільші підприємства.

За сюжетом, персонаж «Величний пан» їздить українськими містами і завойовує території, скуповує землю та місцеві підприємства. У розробників є ціла серія з 11 ігор, названих відповідно до регіону: «Луцький пан», «Чернівецький пан», «Закарпатський пан» та ін.

Гра передбачає участь 2-5 гравців. Серед атрибутів – ігрове поле -карта, на якій позміщенні місцеві памятки, фішки, гроші, фігурки для гри, правила, картки з завданнями на двох мовах – українській та англійській.

Головна мета гри – скупити всі місцеві підприємства, завоювати території, а правила, подібні до всім відомої «Монополії», але з місцевими «фішками».

Ідея зробити щось цікаве про місто з’явилася у Сергія Антоха, Владислава Пендорака та Сергія Матусова. Автори зізнаються: найскладніше було знайти інвесторів, які б підтримали стартап та погодилися вкласти кошти у проект.

«Доволі важко було знайти інвесторів, бо коли ми спілкувалися з маркетологами, то, як виявилося, вони неправильно пояснювали керівникам про наш продукт. Тому ми максимально намагалися самі презентувати власникам компаній і пояснювали свою концепцію. Сюди увійшли майже всі топові компанії Тернополя, які стали спонсорами і тепер задоволені проектом. Гра може стати і хорошим подарунком, і пам’яткою. Можна розробити гру персонально для окремих компаній, з їх символікою, прапорцями, айдентикою», – зазначають співавтори ідеї.

Тепер, коли вже гра вийшла на ринок, усі інвестори задоволені. Адже продукт вийшов оригінальний, а компанії представлені в цікавому, інтерактивному форматі.

, , , переглядів: 607

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *