Закрий свого рота, жінко! Психолог назвала головне табу у відносинах з чоловіком

Збір коштів на потреби армії України
04.08.2018

Закрий свого рота, жінко! Психолог назвала головне табу у відносинах з чоловіком

Психолог Юлія Левковська у своєму блозі на МедОбзор розповіла про головне табу для жінок, які хочуть зберегти свої стосунки з коханим чоловіком. Ось, що говорить фахівець.

“Часто під час сварки з чоловіком, від відсутності аргументів, від почуття безвиході ми можемо допустити одну з фатальних помилок у відносинах!

Ось ви вже висловили все, про що хотілося, ви впевнені на 100%, що він повинен погодитися з вашими думками, але бац, а він все одно стоїть на своєму, як упертий бик, і слово “компроміс” для нього в цей момент – просто порожній звук.

І ви думаєте, ну зараз я все одно скручу твою волю в кулак і вимовляєте: “Ну тоді вибирай, або я переїжджаємо до мами/буде так, як я хочу, або розходимося/розлучаємося”! Варіації фраз можуть бути різними, але суть не змінюється, ви “включили” саму сильну і в той же час дурну маніпуляцію, якщо ви звичайно не мрієте про життя без цього чоловіка.

Якщо у вас є вагомі підстави для такого рішення, воно усвідомлене і ви готові, то немає питань. Ви на вірному шляху. Але якщо ви і життя не уявляєте без коханого, то що вам сказати!? “Закрий свого рота, Жінко!”.

Коли чоловік чує з ваших вуст ці слова, в його підсвідомості закладається думка про те, що такий результат відносин можливий, він на тому ж рівні, не усвідомлюючи, починає готуватися! За 2-3 рази такі слова вже не будуть так різати його слух, і сама ідея про розставання не стане якоюсь страхітливою! І взагалі, ви в цей момент для нього з “надійного тилу” перетворюєтеся на “тимчасового пасажира”, можливо, поки тільки в підсвідомості! Але воно вам треба?”

, , , , переглядів: 1 081

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *