“Заплати за бабцю”: в Україні започаткували флешмоб добра

Збір коштів на потреби армії України
15.06.2019

“Заплати за бабцю”: в Україні започаткували флешмоб добра

Міжнародний благодійний фонд Lets help оголосив флешмоб #letshelpbabushkas. Саме за цим хештегом можна буде знайти історії допомоги активістів або простих громадян людям поважного віку. Небайдужі люди з усіх регіонів України можуть оплатити чеки одиноким людям поважного віку в супермаркетах, магазинах, на базарах. Участь у флешмобі традиційно беруть лідери думок, громадські активісти, а також усі охочі.

Представники фонду кажуть, що за допомогою акції хочуть привернути увагу до скрутного становища українських пенсіонерів. Зважаючи на мізерну пенсію, літні люди часто не можуть собі дозволити навіть мінімальний набір продуктів. Це вже третій подібний флешмоб. Перші акції пройшли в липні та вересні 2018 року. Учасники розповідають, що багатьом бабусям і дідусям не вірилося у безкорисливе бажанням допомогти: не звикли наші люди до такої доброти й щедрості.

«Взяли участь в черговому флешмобі, присвяченому допомозі людям пенсійного віку. І поки хтось допомагає дітям Африки, ми по можливості допомагаємо нашим пенсіонерам. Вони дуже скромні… Інколи доводилося вмовляти взяти з продуктів щось ще. Одна бабуся, якій оплатили продукти, потім три дні до них не торкалася, думала, що хтось прийде і забере назад… Дуже потрібно справа!» – пише один із учасників флешмобу Ярослав Жилкін.

, , , переглядів: 1 140

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *