Зацініть, Bugatti випустила найдорожчий у світі автомобіль

Збір коштів на потреби армії України
11.03.2019

Зацініть, Bugatti випустила найдорожчий у світі автомобіль

Бренд Bugatti випустив найдорожчий у світі автомобіль. Унікальний у своєму роді гіперкар від французького виробника спортивних автомобілів Bugatti La Voiture Noire став найдорожчим сучасним автомобілем у світі. Варто відзначити, що автомобіль випустили до 110-літнього ювілею виробника в єдиному екземплярі. Нещодавно відбулася презентація на Женевському автосалоні.

Машину продали майже відразу неназваному покупцеві за 11 мільйонів євро. Ходять чутки, що кругленьку суму за унікальний витвір автомобільного мистецтва виклав онук Фердинанда Порше.

Що відомо про автомобіль: суперкар отримав зроблений вручну вуглепластиковий кузов, під яким схований 1500-сильний 8-літровий двигун V16 з квартетом турбін, який використовують і інші сучасні Bugatti – Chiron, Chiron Sport і Divo. Якщо говорити про дизайн, то перше, що кидається в очі – це величезна підкова решітки радіатора і світлодіодні фари поверх колісних арок, а ззаду привертають увагу одразу 6 патрубків вихлопної системи і гігантський стоп-сигнал у всю ширину кузова з поздовжнім “гребенем” по всій довжині.

А ось інтер’єр салону Bugatti La Voiture Noire поки ще не представлений. Виробник тримає інтригу.

, , , переглядів: 900

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *