Завдяки дешевому інтернету Україна потрапила в топ

Збір коштів на потреби армії України
28.06.2020

Завдяки дешевому інтернету Україна потрапила в топ

Україна потрапила до топ-5 країн з найдешевшим мобільним інтернетом. В середньому гігабайт мобільного інтернет в Україні обходиться в $ 0,46. За даними дослідження, найбільш дешевим мобільний інтернет в Індії. За гігабайт там доведеться заплатити в середньому $ 0,09.

Україна посіла п’яте місце в рейтингу країн з найдешевшим мобільним інтернетом. Про це повідомляється в результатах дослідження cable.co.uk.

За даними дослідження, найдешевший мобільний інтернет в Індії. За гігабайт мобільного інтернету в середньому доведеться заплатити $ 0,09. Також в топ-5 увійшли Ізраїль ($ 0,11 за Гб), Киргизстан ($ 0,21 за Гб) і Італія ($ 0,43 за Гб).

У звіті вказується, що представлені країни мають хорошу волоконно-оптичну широкосмугову інфраструктуру. Відзначається, що дев’ять країн з першої двадцятки країн з найдешевшим мобільним інтернетом це країни колишнього СРСР. Також в цю двадцятку входять сім азійських країн.

Найдорожчий мобільний інтернет дослідники виявили на екзотичних островах. За гігабайт інтернету на що належить Великобританії Острові Святої Єлени доведеться заплатити $ 52,2, а на Фолклендських островах мобільний інтернет обійдеться трохи дешевше – $ 40,41 за Гб.

 

, , , переглядів: 671

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *