Зайва вага – не привід забути про пляж: пишнотілі красуні розповіли, як полюбити себе

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2018

Зайва вага – не привід забути про пляж: пишнотілі красуні розповіли, як полюбити себе

Моделі плюс сайз без сорому гуляють на пляжі у бікіні, то чому ж комплексують інші дівчата?

Ці пишні красуні чекали пляжного сезону набагато більше, ніж стрункі модельки. Варто відзначити, що пампушки не сприймають будь-які дієти і спорт. Вони просто люблять себе, своє тіло і своє життя, так що зможуть навчити всіх, робити так само. Моделі плюс сайз без сорому гуляють по набережній у бікіні, і їх впевненості може позаздрити кожна.

Спокусниця Тесс

“Будь-яке тіло створене для пляжу! Я не можу сказати, скільки років ховала свою фігуру під шарами одягу замість того, щоб усвідомити свою цінність і не бути прив’язаною до традиційних стандартів краси”, — розповідає Тесс.

Пристрасна Лора

“Я відчуваю себе на вершині світу. Я красива. Щаслива. І найголовніше, я відчуваю себе абсолютно комфортно в своєму тілі… Зараз я танцюю! Відправляю своє відео друзям. Я так щиро рада бути такою, яка я є! Моя подорож триває, але кожен крок — прекрасний, і я люблю кожну хвилину!”, — ділиться емоціями Лора.

Позитивна Джесс

“Не дозволяйте соціальним стандартам обманювати вас, думаючи, що ви повинні виглядати певним чином, щоб бути досконалим, відпочиваючи на пляжі, і носять все, що завгодно! Просто любіть тіло, яке у вас є і посміхайтеся”, — надихає інших дівчат Джесс.

Целюлітна Меліса

“Я переживала, що не виглядаю так, як дівчата в Інтернеті і журналах, але зрозуміла, що їх фото ніколи не робляться з першого кадру і завжди фотошоплятся. Тому ось моє справжнє фото… з целюлітом”, — написала Мелліса.

Пишнотіла Морган

“Літня порада: носіть (я знаю, як важко це зробити) те, що найбільше вам підходить. Кожен заслуговує, щоб відчувати себе комфортно в своєму тілі, незалежно від його розміру, шрамів, плям, що випираючих вен, волосяного покрову”, — впевнена Морган.

Дивлячись на цих жінок, мимоволі замислюєшся, а може не варто переживати через маленьку складку на животі і целюліт. Такі дрібниці точно не повинні зіпсувати довгоочікувану відпустку.

, , , , , переглядів: 1 323

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *