Зізнайтеся, вас теж це бісить. Головні помилки коханців у ліжку

Збір коштів на потреби армії України
14.08.2018

Зізнайтеся, вас теж це бісить. Головні помилки коханців у ліжку

Неповага і егоїзм перетворюють акт любові в справжній кошмар. Прочитайте це, щоб не повторювати свої помилки.

Коли партнер тікає після оргазму

Секс – це не марафон і вже точно не гра в одні ворота. Зрозуміло, що хтось може фінішувати першим, але це не привід стрімко прощатися або засинати. Завжди можна перепочити, продовжуючи пестити партнера, а потім з новими силами кинутися в бій. Або довести справу до кінця іншими способами.

Коли партнер ухиляється від орального сексу

Немає закону, що зобов’язує нас засовувати що-небудь в рот. Але є негласне правило: в сексі потрібно і брати, і віддавати, причому з радістю. Якщо партнер не хоче робити мінет або кунілінгус, то і сам не вправі розраховувати на оральні ласки.

Коли партнер відмовляється від контрацепції

Ви вірите, що він прекрасна людина. Ви знаєте, що без презерватива буде крутіше. Але захворіти або раптово стати батьками зовсім не хочеться. І будь-яка дискусія на цю тему викликає одне бажання – вказати на двері.

Коли виникають непотрібні почуття

Можна скільки завгодно повторювати, що “це просто секс”, але навіть самий затятий прагматик у хвилину оргазму відчує щось на кшталт кохання. В результаті відносини, задумані як приємне розвага, стають складними і болючими. Бісить? Дико.

Коли партнер імітує оргазм

По-перше, очевидно, що в підроблені оргазми а-ля оперна діва на електричному стільці ніхто не вірить. Через них виникає відчуття, що вас вважають простаком, який може повестися на дешевий спектакль. По-друге, талановита імітація у майбутньому виходить боком.

Коли партнер не піклується про гігієну

Бути пітним і смердючим допустимо під час спонтанного сексу після тренування. Але не постійно. Помитися не так складно, особливо якщо твоє тіло зараз буде цілувати людина, яка тобі подобається.

Коли партнер повторює помилки з порно

Ні, ці пози насправді незручні, ні, люди не розігріваються за мить, ні, плювка на долоню недостатньо для успішного проникнення. Ті ж, хто продовжує вірити в ці міфи з порно, викликають суміш роздратування та подиву: невже вони тільки дивилися на секс, а не займалися ним?

Коли партнер “випадково” робить те, про що не домовлялися

Ніхто “випадково” не переходить до анального сексу або БДСМ-сесії. Деякі речі потрібно обговорювати заздалегідь. І виправдань тут бути не може.

, , переглядів: 1 155

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *