Знамениті дівчата, які накачали собі попу, як у Кім: модний тренд чи божевілля?

Збір коштів на потреби армії України
13.01.2019

Знамениті дівчата, які накачали собі попу, як у Кім: модний тренд чи божевілля?

Є зірки, які приваблюють шанувальників не тільки своїє творчістю, але і значними розмірами п’ятої точки. Все більше з них почали дотримуватися нового тренду і перетворювати свою фігуру в “мурашку” — це коли сідниці стають нереально великими. Багато хто засуджує їх, але самі зірки пишаються своєю нереальною фігурою і всіляко її демонструють.

Кім Кардашьян

Найзнаменитіша володарка “мурашиної” попи – це Кім Кардашьян. Правда, варто визнати, хірург у неї просто першокласний. Дружина Каньє Веста любить завжди бути на вершині трендів, тому, можливо, скоро сідниці змінить щось інше, ще більш епатажне.

Результат пошуку зображень за запитом "ким кардашьян попа"

Дженна Джеймсон

Американська фотомодель все життя переживала, що її сідниці виглядають занадто пласкими. Не дивлячись на те, що від природи Дженна має струнку фігурою, у 38 років вона все ж таки зважилася на кардинальні зміни. Зараз зірка задоволена, але чомусь шанувальники вважають, що Дженна носить спеціальні вкладки.

Результат пошуку зображень за запитом "chase bank"

Блек Чайна

Ця дівчина явно не знайома з поняттям “перебір”. В останній раз вона так сильно перестаралася, що це вже виглядає смішно. Але, Блек Чайна не переживає, вона повністю задоволена своєю зовнішністю.

Результат пошуку зображень за запитом "Блек Чайна"

Нікі Мінаж

Хоча Мінаж повністю заперечує втручання хірургів, і каже, що її краса – це результат роботи в спортзалі, ми мало цьому віримо. Навряд чи можна створити такі нереалістичні форми природним шляхом.

Пов’язане зображення

Ембер Роуз

Ембер Роуз демонструє свої принади при кожному зручному випадку, ніби натякаючи, що вона у будь-який момент зможе повернути свого колишнього коханого Каньє Веста.

Результат пошуку зображень за запитом "Ембер Роуз"

Анастасія Квітко, яку називають російською Кардашьян

Пов’язане зображення

Хлоя Кхан – американська модель, зірка Playboy і учасниця реаліті-шоу

Пов’язане зображення

, , , , переглядів: 1 597

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *