Золоті обручки від ювелірного заводу «Онікс»: як підібрати ідеальний варіант для нього і для неї

Збір коштів на потреби армії України
28.01.2019

Золоті обручки від ювелірного заводу «Онікс»: як підібрати ідеальний варіант для нього і для неї

Щира посмішка на устах, холодні долоні від хвилювання, сльози радості в очах. Ще мить і ви заприсягнете на вічне кохання один одному. Гості завмерли в очікуванні… звучить омріяне «так» і ви обмінюєтесь обручками. Вони стануть для вас символом щирої любові, відданості та теплим спогадом про цей день. Тож, як виглядатимуть ваші каблучки, вже вирішили?

Класика чи модерн?

Шукаючи золоті обручки на своє весілля, більшість молодят звертають увагу на рівні, без діамантів, рельєфу і написів. Такі є у величезній кількості в інтернет-магазині “Онікс”. Хоча там є багато інших. Тому відразу виникає запитання: «Чому рівні, без написів, зараз же є безліч стильних варіантів, навіщо купувати саме такі?»

Більшість молодят пояснюють так, що коштовне каміння має магічні властивості, його підбирати потрібно обережно, і спочатку краще порадитись з астрологом, а рівними обручки повинні бути, щоб подружнє життя було «без горбиків», тобто без сварок, так говорять бабусі.

Правда це чи ні, ніхто не знає. Бо дехто вибирає сучасну модель з поєднанням білого і жовтого золота та діамантами, і живе в злагоді. А інші беруть класичні й у них теж все добре. Тому висновок можна з цього зробити такий, що зовнішній вигляд обручок насправді не має великого значення, головне, щоб вони були зручними та подобались вам обом.

Якість металу

А от про що дійсно варто турбуватись, так це про якість благородного металу, бо є у нас неблагородні продавці, які можуть підсунути кота в мішку. Щоб не попастись на підробку, слідкуйте за наступним:

  • на виробі обов’язково має бути етикетка з пробою, де вказано відсоток золота та інших металів;
  • звертайте увагу на грами: якщо каблучка на вигляд велика, а важить мало, вона пуста всередині, такі вироби називають «дутими»;
  • якщо замовляєте обручки в інтернет-магазині, почитайте відгуки, впевніться, що продавець дає гарантію і можливість повернути чи обміняти товар протягом 14 днів.

Перед покупкою золотих обручок не забудьте виміряти розмір своїх пальчиків. Зробити це можна за допомогою звичайної нитки та лінійки: обмотайте палець ниткою, потім прикладіть її до лінійки, отримані міліметри поділіть на число “П” – 3,14.

Тепер ви знаєте, що дизайн обручки обирати потрібно інтуїтивно, а магазин – раціонально. Вдалих покупок!

переглядів: 1 939

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *