Золото в Україні дешевшає, і ось чому

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2020

Золото в Україні дешевшає, і ось чому

Спотова ціна на золото впала нижче $2000 за тройську унцію. Ціни на золото впали через фіксацію прибутку на тлі зміцнення долара й апетиту до ризику в очікуванні угоди про нові стимули в США, повідомляє Reuters.

“Падіння було неминучим”, – сказала Рона О’Коннелл зі StoneX, додавши, що золото було технічно перекуплено протягом деякого часу. Той факт, що ціни на золото не продовжили зростання, не дивлячись на зростаючу геополітичну напруженість, показує, що багато позитивних чинників для золота вже закладено в ціни, додала вона.

31 липня ціна тройської унції золота зросла на 2% і вперше в історії перевищила $2000. Від початку 2020 року золото подорожчало на світовому ринку більше ніж на чверть. Інвестбанк Goldman Sachs прогнозував зростання цін на золото до $2300.

Світові акції досягли багатомісячних піків за рахунок очікувань, що Конгрес США погодить масштабну операцію про заходи стимулювання економіки. Президент США Дональд Трамп написав у твіттері, що високопоставлені демократи Конгресу хочуть зустрітися з ним для обговорення економічної допомоги.

, , , переглядів: 791

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *