Зважені та щасливі тоді і зараз: як роки змінили учасників шоу

Збір коштів на потреби армії України
30.08.2018

Вже 30 серпня стартує новий сезон шоу “Зважені та щасливі” на телеканалі СТБ. Восьмий рік українці будуть спостерігати за трансформацією учасників і вболівати за найстійкіших і вольових з них у боротьбі за ідеальне тіло і власне здоров’я.

На проекті прищеплюють звички до регулярного спорту і правильного харчування. Так, багато учасників після закінчення проекту не тільки продовжують вести здоровий спосіб життя, але навіть створюють власні марафони.

Також деякі з екс-учасників ведуть щоденники в Instagram, за якими стежать тисячі людей. Отже, фотопідбірка перших семи учасників проекту. Подивіться, як вони змінилися за цілих 7 років.

Наталія Загородня була учасницею першого сезону. Жінка вирішила змінити своє життя і схуднути за допомогою проекту. Поставлених цілей вона досягла і на шоу скинула 41 кг, а прийшла з вагою 112 кг.

Володимир Однорог був учасників другого сезону. Коли він прийшов на проект, його вага становила 130 кг. Зараз він допомагає іншим боротися із зайвими кілограмами.

Учасник першого сезону Михайло Репех прийшов на проект з вагою в 150 кг. Зараз хлопець у прекрасній формі і бігає марафони.

Христина Кирчіу прийшла в другий сезон з вагою 135 кг у свої 22 роки. Дівчині вдалося взяти себе в руки і радикально змінитися.

Марта і Андрій Марнауз. Марта Карпенко прийшла на другий сезон шоу з вагою 135 кг. На проекті вона зустріла свого чоловіка, учасника до того ж сезону Андрія Марнауза. Андрій тоді важив 168 кг.

Парі вдалося схуднути і вони одружилися, проте після народження дитини і у зв’язку зі складними пологами і хворобою малятка, вага повернулася. Вони стали єдиною парою, якій дозволили повернутися на проект. Зараз вони здорові і щасливі. Марта робить марафони схуднення і дає поради, засновані на особистому досвіді.

, переглядів: 2 443

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *