Звільни шафу від мотлоху: речі, які давно вийшли з моди

Збір коштів на потреби армії України
18.07.2018

Звільни шафу від мотлоху: речі, які давно вийшли з моди

Ці речі, на жаль чи на щастя, давно вийшли з моди, і якщо ти хочеш залишатися стильною і карколомною, то повинна терміново від них відмовитися, викинути, а краще спалити.

Якщо у вас є маленька сестричка або дочка, пошийте краще вбрання для ляльок з вже немодного гардеробу. Звичайно, моді властиво повертатися, але ви ж не будете зберігати у себе ці речі найближчі 20 років? Тому наша порада — позбавляйтеся від них і не про що не шкодуйте.

Корсет

Влітку 2017 корсет ще можна було носити, тоді це було стильно та актуально, але в цьому сезоні це вже – антитренд. Стилісти пропонують замінити корсет широким поясом з будь-яких матеріалів і кольорів.

Розкльошені від колін штани

Розкльошені від колін штани теж, як не дивно, потрапили в наш список. Зверни свою увагу на ультрамодні в цьому сезоні – штани палаццо. Правда виглядають набагато привабливіше?

Шорти з низькою посадкою

Ці шорти так давно були присутні в нашому житті, так що, здається, настав час з ними розлучитися назавжди. Зараз у тренді шорти з високою талією, які дуже вигідно підкреслюють жіночу фігуру і роблять її сексуальною. А гарний шкіряний ремінь доповнить сексуальний образ.

Браллети

Сексуальні бралети так само втратили свою актуальність, на жаль. Цього літа стилісти пропонують замінити їх лаконічними топами, які прекрасно поєднуються з джинсами, спідницями і шортами. Варто спробувати, прислухатися до розумних порад фахівців.

, , переглядів: 2 283

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *