10 фільмів, які має переглянути кожна жінка

Збір коштів на потреби армії України
11.02.2022

10 фільмів, які має переглянути кожна жінка

Фільми для прекрасної половини людства, здатні перевернути вашу свідомість, вони багатогранні та непередбачувані, як і самі жінки:

” Закохайся в мене, якщо насмілишся ” – що буде в наступному кадрі, та як повернеться сюжет, – ніколи не здогадаєтеся! Фільм про те, як дитяча гра може змінювати долю героїв у дорослому віці. І чим більше захоплені вони самі – своєю любов’ю чи грою?

” Читець ” – це саме той фільм, який зачіпає не тільки долі окремих людей, а й глобальні проблеми цілої епохи. Кейт Вінслет у головній ролі – це вже одна велика перевага кінострічки.

” Білий олеандр ” – важкі взаємини матері та дочки, які розгортаються з розвитком сюжету, і глядач вже не може відірватися від екрану. Вони і різні, і схожі, але можна сказати одне напевно: це дуже сильні та добре продумані характери, за якими цікаво спостерігати. Мішель Пфайфер у ролі матері – ще одна причина сісти за перегляд цього фільму.

“ Щоденник Бріджіт Джонс ” – історія кохання звичайної дівчини, яку можна переглядати скільки завгодно. Навіть якщо ви вже бачили цей зворушливий фільм, варто провести з ним вечір після важкого дня знову.

” Годинник ” – фільм, звичайно, на любителя: аж надто він не схожий ні на яку іншу кінострічку. Три різні жінки, три різні долі та епохи, які переплітаються в одне ціле дивним чином. І ще: Ніколь Кідман у головній ролі ви навряд чи дізнаєтесь, допоки не прочитаєте її ім’я у титрах.

“ Усмішка Мони Лізи ” – неймовірно мудрий жіночий фільм про силу забобонів та необхідність порушувати правила, щоб мати можливість жити власним життям. Джулія Робертс тут просто чудова!

” Фріда ” – історія талановитої художниці, яка ще й була дружиною відомого мексиканського живописця Дієго Рівери. Цікаво, що режисеру вдалося показати не лише життя художниці, а й яскраву жіночу натуру Фріди.

” Голова в хмарах ” – це кіно для справжніх естетів, які вміють цінувати красу кожного кадру. Таку пишність багато в чому забезпечують і головні героїні фільму – Шарліз Терон і Пенелопа Крус.

” Близькість ” – історії чотирьох різних людей, кожен з яких прекрасний і цікавий по-своєму. Назва фільму говорить сама за себе: картина чуттєва та прониклива.

” Їж, молись, кохай ” – знову наша улюблена Джулія Робертс у головній ролі. Проте фільм цікавий не лише її чудовою акторською грою, а й сильним позитивним настроєм, який буває нам таким необхідним у важкі життєві періоди.

Джерело: mirkrasoty.life

, переглядів: 1 184

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *