10 ідей для весняної фотосесії

Збір коштів на потреби армії України
10.03.2020

10 ідей для весняної фотосесії

Якщо зимою всі складають плани на рік, обдумують своє майбутнє та пишуть списки бажань, то весна — це час коли починаєш втілювати мрії в реальність. Із сонячним промінням повертаються сили, посмішки і радість, разом з птахами прилітає кохання та романтика, а пригоди вже майорять на горизонті. Ми гадаємо, що такі мотиви якнайкраще дивляться на веселих весняних світлинах, тому підготували для вас 10 ідей весняної фотосесії.

  1. Фотосесія на пікніку.

Коли сонце починає гріти землю, а на ній з’являються перші квіти і трава, так і хочеться приєднатися до цього свята життя, влаштувавши пікнік. Кличте з собою другу половинку чи друзів, не забудьте смачні бутерброди та чай, можете прихопити книгу. Насолоджуйтеся свіжим повітрям, компанією і позуванням!

  1. Фотосесія з квітковим фоном.

Що може бути краще за весняну прогулянку? А якщо ще й квіти почали розпускатися? Правильно! Лише фотосесія в романтичній сукні на фоні цієї багатогранної краси.

  1. Рожеве цвітіння.

Весна завжди асоціюється з легкістю, ніжністю, рожевою палітрою, романтикою та квітами. Що вийде якщо все це поєднати? Гадаємо, що неймовірно чарівне фото. Спробуйте!

  1. Фотосесія з подружками.

Ми не знаємо, що може бути красивіше, ніж декілька тендітних панянок в кадрі. Для весняного мотиву, можете сплести із подружками віночки.

  1. Весняне поле.

Поле, квіти, щаслива посмішка і хороший настрій. Інколи для шедевру потрібно не так й багато.

  1. Фотосесія з букетом.

З весною завжди приходить бажання дарувати і отримувати квіти. Якщо вас потішили таким подарунком, його варто використати і зробити красиву світлину. А якщо не зробили…хто забороняв роботи собі приємно самостійно?

  1. Квіти у волоссі.

Волосся завжди було гордістю і основною прикрасою кожної жінки. Весна — це завжди привід зняти зимову шапку, запустити в пасма сонячне проміння і…квіти!

  1. Фотосесія в місті.

Весна — це повернення тепла, а значить привід скинути з себе зайвий одяг і обирати круті луки, які так пасують до фотосесій в просторах міста. Ця пора року вдихає життя не лише в природу, а і в бетонні “джунглі”. Насолоджуйся поки стало не надто спекотно!

  1. Фотосесія з бліками.

Більше сонячного світла — більший простір для творчості! “Малюй” сонячним промінням ідеальну світлину.

  1. Повітряні бульбашки.

Весна — це пора пустощів, веселощів і легкості. Поринь у дитинство, згадай часи безкрайньої радості та пограйся з повітряними бульбашками. Ти отримаєш не лише цікаві фотографії, а й чудовий настрій!

, , переглядів: 4 848

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *