11 простих порад, які допоможуть зекономити час вранці

Збір коштів на потреби армії України
22.04.2021

11 простих порад, які допоможуть зекономити час вранці

Чого більшості з нас по-справжньому хочеться зранку – так це просто трохи довше поспати. Але реальність штука сувора, і для типового міського жителя ранкові будні зазвичай проходять в режимі постійних спроб встигнути зробити десяток речей одночасно, що закінчується закономірним фіаско.

Запізнення на роботу може зіпсувати весь день, а якщо у вас ще й маленькі діти, і їздити треба на інший кінець міста – ми вам абсолютно не заздримо. Але не варто опускати руки, з будь-яким станом речей, який вас не влаштовує, необхідно боротися!

Багато залежить не так від того, скільки часу у вас в наявності, як від того, наскільки ефективно ви ним розпоряджаєтеся. І ось декілька простих порад, які допоможуть вам зекономити час вранці, і зробити початок нового дня більш приємним.

1. Складіть речі ввечері

Виберіть одяг, який збираєтеся одягнути на роботу, ще ввечері, і складіть його заздалегідь. З речами, які ви берете з собою на роботу, зробіть аналогічно.

Якщо ви обідаєте на роботі, а не в їдальні або кафе, то підготовка обіду напередодні ввечері, може стати хорошим способом зекономити 10-15 хвилин вранці.]

2. Сформуйте список справ на завтра

Інакше є ризик, що початок дня ви просто витратите на виконання несуттєвих завдань або, як це робить більшість, почнете залипати за перевіркою пошти, новинних сайтів і соцмереж.

Список справ на день

До речі, складати список справ теж варто ввечері, як і перевіряти пошту в останній раз за день – так нові завдань не застануть вас зненацька.

3. Перетворіть поїздку на роботу в тренування

Навіщо витрачати 40 хвилин на те, щоб стояти в пробці, якщо можна використовувати цей час для більш корисних занять. Наприклад, пройти ту ж відстань пішки або проїхати на велосипеді.

Можемо вас запевнити – час, який жителі великих міст витрачають на очікування автобуса та просування в пробках, в більшості випадків аналогічний тому ж, якби ви просто пройшли цю відстань пішки.

Поїздка на роботу на велосипеді

А користь для організму, від свіжого повітря і фізичної активності, буде незрівнянно більшою.

4. Приймайте душ ввечері

Вечірній душ – це офіційна рекомендація американських дерматологів, а цим хлопцям точно можна вірити. Якщо ж ви приймаєте душ, щоб швидше прокинутися, в якості альтернативи можна просто добре вимити обличчя холодною водою – ефект буде аналогічним.

5. Не перевіряйте телефон зранку

Ніякої пошти і соцмереж вдома, максимум – по дорозі на роботу. Достатньо просто відключити повідомлення, щоб не спокушали зайвий раз. А телефон в руки варто взяти тільки безпосередньо перед виходом з дому.

6. Одне місце для всього

Ключі, гаманець, рюкзак, документи та інші речі, які ви завжди носите з собою, краще складати в одному конкретному місці. Інакше можна щодня витрачати хвилин десять на одні тільки пошуки своїх речей, які незрозуміло де знаходяться.

7. Вибирайте прості сніданки

Звичайно, омлет з овочами і беконом, та хрусткими грінками – прекрасний вибір на сніданок, але чи варте воно того? Вівсянка з йогуртом і фруктами – варіант теж смачний, корисний, а головне, вимагає в рази менше часу на приготування.

Вівсянка на сніданок

8. Не перевантажуйте себе перед сном

Мається на увазі саме інформаційне перевантаження. Тому, телефон за півгодини до сну краще покласти на полицю, а все раптові ідеї – записати в блокноті, щоб в голову не лізли зайві думки.

Вся справа в тому, що так ви зможете швидше заснути, а значить і відчувати себе вранці будете краще. Добре виспавшись людина завжди встигає більше.

9. Чистіть зуби в душі

Якщо душ все ж займає у вас не так багато часу і ви не бачите особливого сенсу переносити його з ранку на вечір, ось вам ще один невеликий лайфхак: чистіть зуби, поки перебуваєте в душі. Немає ніяких причин, які б заважали вам виконувати обидва ці дії одночасно, і знову ж таки, економити час.

10. Сніданок на роботі? Також варіант

Компанії, у яких є окреме приміщення для кухні в офісі, зараз вже не рідкість. Так що цілком можна взяти сніданок з собою, а ту ж вівсянку і взагалі приготувати на роботі. І вже в офісі виділити хвилин 15 на те, щоб швиденько поснідати.

11. Встановіть інтервальний будильник

Якщо вам потрібно прокинутися о 7:30, спробуйте встановити два додаткових будильника на 7:20 і 7:25. Час пробудження не зміниться, але відчувати себе в підсумку ви будете набагато краще, і точно не проспите.

, , переглядів: 678

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *