12 фішок Instagram, про які не всі знають

Збір коштів на потреби армії України
30.11.2017

12 фішок Instagram, про які не всі знають

Як керувати фільтрами? Як надіслати фото другові чи групі друзів? Як побачити фото, які ви колись лайкнули?

12 функцій Instagram, про які знають не всі, зібрав сайт Mashable.

1. Відсортувати фільтри

Звісно, #nofilter – це теж варіант, але якщо ви все ж любите фільтри, то вам не обв’язково щоразу переглядати всі 40. Ви можете відібрати ті, що вам подобаються найбільше та розставити їх у зручному для вас порядку.

Для цього у кінці переліку фільтрів натисніть “Manage” та виберіть зі списку ті, які хочете. Щоби розташувати їх у певному порядку, просто перетягніть будь-який фільтр, натиснувши на дві рисочки ліворуч від нього.

2. Надіслати фото друзям

Ви знали про існування системи повідомлень Instagram Direct? Це значок-конвертик у правому верхньому кутку. Ви можете надсилати як свої фото, так і фото зі своєї стрічки, одному другові або кільком. Щоби вибрати адресата чи адресатів, клікніть на плюс у правому верхньому кутку.

3. Змінити перспективу чи повернути фото

Це можливо лише якщо ваша фотографія є квадратною. Натисніть на значок із гайковим ключем, тоді виберіть “Ajust”.

4. Прив’язати Instagram до акаунтів у інших соцмережах

Для цього треба зайти в “Settings”, а потім – у “Linked Accounts”.

5. Користуватися застосунками до Instagram

Hyperlapse дає змогу знімати плавне відео без “стрибків” під час руху. Layout – створювати гарні колажі. А з Boomerang зручно створювати короткі закільцьовані ролики.

6. Обрати титульне зображення для вашого відеоролика

Від того, наскільки хороший буде “кавер-шот”, може залежати, чи захочуть люди клікнути на ваше відео. Натиснувши на іконку-квадрат, оберіть кадр, який вам найбільше подобається.

7. Передивитися пости, які ви лайкали

Instagram п’амятає 300 фотографій, які ви вподобали. Ви можете до них повернутися та, якщо хочете, навіть відкликати свій лайк. Для цього зайдіть у “Account” та “Posts You’ve Liked”.

8. Побачити всі фото, на яких вас теґали

Якщо у вас сила-силенна друзів, які полюбляють теґати вас у своїх постах, зайдіть у свій акаунт та натисніть на іконку з теґом – ту, що праворуч.

9. Побачити свої пости на мапі

Коли ви постите фото і вказуєте своє місцезнаходження, це закарбовується на мапі. Так само і в акаунтах інших людей, ви можете клікнути на значок “Photo Map” та побачити, що і звідки вони постили – звісно, якщо акаунт не закритий.

10. Змінювати підписи під фото

Випадково написали слово з помилкою чи поставили не той теґ і тепер боїтеся, що виглядатимете ідіотом? Спокійно, все можна виправити. Тисніть на три крапочки праворуч, а потім “Edit”.

11. Переходити з “Library” до “Photo” та “Video” можна одним рухом пальця.

Джерело: pravda.com.ua

 

, , , , , переглядів: 3 587

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *