12 класних ідей для красивих фото вдома

Збір коштів на потреби армії України
07.05.2021

Навіть вдома можна зробити класне фото, без професійного обладнання і на звичайний телефон. Адже головне в фотографії – це сама ідея.

Далі ми з задоволенням поділимося з вами простими, але ефектними ідеями для фото вдома, для яких знадобиться мінімум інвентарю і навіть не потрібно буде кудись їхати чи навіть просто виходити на вулицю.

В цьому списку ідей для фото є як селфі, так і оригінальні пози чи сюжети, якими ви зможете приємно потішити себе і здивувати друзів.

1. Додайте яскравих кольорів

Колір захоплює увагу людей, тому використовуйте яскраві кольори, щоб виділитися з їх допомогою. Коли ми говоримо про яскраві кольори, відразу на думку спадають квіти, літній одяг, яскраво пофарбовані стіни, фрукти і повітряні кульки.

2. Використовуйте відображення

Є багато поверхонь, які можуть дати вам цікаве відображення. Можна використати з цією метою лійку душу, глянцевий фасад меблів або сонцезахисні окуляри.

Фото з відображенням у дзеркалі

3. Задійте гру світла й тіні

Подивіться на свою кімнату в чарівний час: протягом першої години після світанку або за годину до заходу сонця. Ви побачите, яке гарне, м’яке світло в цей час. Використовуйте гру світла і тіні для своїх фотографій. Підійде будь-який реквізит: штори, квіти, капелюх, навіть ваш кіт.

4. Деталі крупним планом

Збільште масштаб і зніміть дрібні деталі: ваші вії, нове татуювання або обручку. Для макрозйомки також можна використовувати спеціальні об’єктиви для смартфона, які можна знайти в будь-якому магазині.

5. Фото у ванній з водою

Тут можна волю фантазії. Розчиніть у ванній ароматну бомбочку, можна додати ромашки або інші квіти квіти. Молоко теж підійде: якихось декілька літрів молока і можна зробити незвичайне фото в молочній ванні. І спа-процедури, і класна ідея для фото – все в одному.

6. Додайте в кадр щось незвичайне

Коли в об’єктиві з’являються деталі, зображення стає більш точним і виразним. Виберіть якийсь симпатичний вам об’єкт – дизайнерську лампу, незвичайний сувенір, старий чемодан, самокат, химерну вазу – і подумайте, за яких умов ці об’єкти могли б з’явитися в кадрі.

7. Знижуйте експозицію

Коли фотографуєте днем, знижуйте трохи експозицію, щоб картинка вийшла з м’яким природним світлом і менш контрастна, тоді буде зчитуватися текстура шкіри і одягу. Це робить зображення майже відчутними, а значить, наближає їх до глядача.

8. Покажіть тільки одну частину тіла

Здавалося б, селфі в дзеркалі вже давно стали мейнстрімом, але дзеркало можна використовувати нестандартно і показувати лише частини свого тіла: губи, ключиці, родимки. Вийде дуже атмосферно. Дзеркальну поверхню можна зробити більш текстурною, якщо забруднити її кремом або миючим засобом.

Фото з чашкою кави на ліжку

9. Знайдіть цікаву тінь

Що таке фотографія? Це світлопис. Але ідеї фото, які обігрують ціні, можуть бути не менш вражаючими, ніж ті, де гарно підібране світло. Жалюзі, пальма, друшляк – це все може давати дивовижні тіні. Щоб зловити найбільший контраст, варто робити знімки опівдні, коли сонце в зеніті.

10. Фотографія на тлі однотонної стіни

Найпростіша ідея для фото вдома, яка може вийти однією з найефектніших. Одягніть контрастний одяг і експериментуйте.

11. Використайте для фото кота (собаку, морську свинку, кролика)

Не потрібно мучити тварину, а ось зробити гарний кадр зі сплячим пухнастим грудочкою все-таки можна. Гарний текстиль, подушки, кошеня, яке згорнулося клубочком – класика фотографії, яка не старіє ніколи.

12. Знімки з книгами

Фото з книжкою вдома

У кожного будинку є велика або не дуже бібліотека. Книги можна розкласти в красиву композицію. Можете просто зробити Селфі з улюбленою книгою в тій частині кімнати, де ви її зазвичай читаєте. Не забудьте про красивий світ.

Як бачите, ідей можна придумати багато і тільки від вас залежить, як незвично і цікаво будуть виглядати зроблені вами кадри. Якщо у вас є інші креативні ідеї для фото вдома, поділіться ними в коментарях.

, , , переглядів: 1 812

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *