200 голих людей на березі Мертвого моря показали масштаби екологічної катастрофи

Збір коштів на потреби армії України
18.10.2021

200 голих людей на березі Мертвого моря показали масштаби екологічної катастрофи

Знаменитий американський художник Спенсер Тунік влаштував нову фотозйомку в Ізраїлі – митець зібрав 200 голих людей на березі Мертвого моря, щоб показати екологічну катастрофу

Таким чином Тунік заявив, що намагається привернути увагу до екологічної катастрофи – осушення знаменитого солоного озера на Близькому сході, рівень води в якому щороку падає в середньому на 1 метр.

Фото: Getty Images

17 жовтня учасники інсталяції у віці від 19 до 70 років зібралися на кам’янистому березі в місті Арад. Тіла людей були покриті спеціальною білою фарбою, яка зробила їх схожими на соляні стовпи. Це відсилання до мінеральних утворень, які з’являються у Мертвому морі, а також до дружини Лота – героїні біблійної історії, яка перетворилася на соляний стовп, спостерігаючи за знищенням міста Содом.

Фото: Getty Images

Тунік не вперше влаштовує інсталяцію в цьому районі: у 2011 році учасники позували по пояс у воді, а в 2016-му – у грязі.

Незважаючи на протести ультраортодоксальних жителів, мер Арада Нісан Бен-Хамо радий приїзду Туніка. Він заявив, що художник поставив їхнє місто в один ряд із Барселоною, Віднем, Нью-Йорком та іншими місцями, де раніше проходили його зйомки.

Художник Спенсер Тунік відомий постановкою масових оголених фотографій по всьому світу, включаючи льодовик у Швейцарії і сходинки Сіднейської опери в Австралії. Рекордна кількість добровольців, які брали участь у проектах Туніка, зібралася в Мехіко у 2007 році і склала 18 тисяч осіб.

переглядів: 822

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *