2022 рік: хто стане покровителем за східним календарем та що чекати від наступного року?

Збір коштів на потреби армії України
18.11.2021

2022 рік: хто стане покровителем за східним календарем та що чекати від наступного року?

2022 рік вже не так і далеко…

За китайським календарем наступний рік належить красивій і статній тварині – тигру. У 12-річному зодіакальному циклі східного гороскопу тигр йде третім. Ті, кому пощастило народитися під заступництвом великої смугастої кішки, відрізняються життєлюбством, непереборною тягою до пригод і авантюр. Вони звикли без страху і докору приймати виклики долі з гордо піднятою головою.

Згідно зі східним календарем, рік Чорного Водяного Тигра буде енергійним, непередбачуваним і в якомусь сенсі неспокійним. І в той же час буде наповнений цікавими і захоплюючими моментами. Вдалим 2022 рік стане для людей артистичних і цікавих, які не бояться ризикувати.

Стихією 2022 року стане вода, а найщасливішими місяцями травень, липень і жовтень. Цифри, які принесуть удачу в 2022: 1, 3 і 4. 16 і 27 дні китайського місячного календаря стануть найсприятливішими.

За східним календарем Новий 2022 рік настане 1 лютого. Таким чином, Тигр вступає в свої права до 21 січня 2023 року. Тигра змінить м’який і пухнастий Кролик.

Рік якої тварини за східним календарем буде у 2022-у - Beauty HUB

Як зустрічати 2022 рік Чорного Водяного Тигра

Тигр любить натуральність, тому потрібно віддавати перевагу декору з природних матеріалів. Ну і, звичайно ж, прикрасити будинок справжньою зеленою красунею-ялинкою. Або хоча б кількома гілочками. В оздобленні будинку звертайте увагу на блискучі стрічки і незвичайні прикраси. Тигр дуже любить свічки. Вибирайте вироби золотистих, сріблястих і блакитних відтінків.

У чому зустрічати Новий Рік 2022

Символ 2022 року – Чорний Водяний Тигр – той ще естет. Щоб його задобрити і залучити на свою сторону удачу, потрібно пам’ятати, що він любить синій, помаранчевий і сірий кольори. Можна поекспериментувати з пісочними відтінками і блакитною гамою. Щоб поліпшити матеріальний добробут – обирайте наряд золотистої або бронзової гами. Залучити в життя любов допоможе бірюзовий колір. Досягти кар’єрних вершин – чорний або синій. Коричневий і фіолетовий кольори – не найкраще рішення для святкування 2022 року. Повелитель року також оцінить хижий, “тигровий ” макіяж. Особливо сміливі можуть навіть повністю увійти в образ.

Стихія наступаючого року – Вода. Обираючи прикраси для новорічної ночі, можна зупинити свій вибір на перлах, сріблі або прикрасах із зображеннями мешканців моря.

В чем встречать Новый год 2022, год Тигра по знакам зодиака

, , , переглядів: 902

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *