24 години випробувань, повстанці, пакрафтинг та музична ватра чекали на учасників екстремальних змагань «Доброволець»:

Збір коштів на потреби армії України
12.10.2021

 

На учасників осіннього етапу екстремальних туристичних змагань «Доброволець» чекало багато несподіванок. Крім проходження дистанцій, командам довелося шукати контрольні точки, перепливаючи заплаву річки Путилівка на пакрафтах.

Такі складні, насичені, патріотичні видалися два дні на Волині – 9-10 жовтня.

Стартове містечко розташовувалося у селі Деражне Рівненської області. Поблизу школи у парку були організовані реєстраційний пункт, зони для наметів, паркомісця, місце для багаття та намет з гарячим чаєм, печивом.

У такій атмосфері на команд чекала приємна несподіванка – вечірня, музична ватра за участі Олександра Положинського та Юрія Журавля. Також організатори частували смачною шурпою.

Але найбільше вражень по собі лишила територія змагань: мальовнича природа  у поєднанні з осінніми барвами, історичні місця, пов’язані з діяльністю УПА та пам’ятки архітектури.

Драйву під час проходження дистанцій додав технічний етап. Потрібно було одному з учасників на надувному човні (пакрафту) віднайти чотири КП. Ця пригода вартувала найбільше балів – 10. Сплав займав приблизно 20 хвилин.

Цікавим і тематичним контрольним пунктом була локація з «повстанцями». Разом з тим, участь у перегонах взяла команда реконструкторів, яка відтворила похід боївки УПА.

Серед учасників були ветерани російсько-української війни. І окремо хочемо відзначити команду Мандрівного візка, якій допомогли представники Патрульної поліції Рівненщини.

Загалом за перемогу на дистанціях змагалися: 12 годин пішки –108 людей (40 команда); 24 години пішки  – 45 людей (15 команд); добу на велосипеді  – 30 людей (13 команд);

У результаті, волиняни завоювали найбільше призових місць – шість. Також серед переможців – львівська, київська та чернігівська команди. Переглянути результати можна тут: https://dobrovolec.org.ua/vitajmo-peremozhcziv-osinnogo-etapu-prygodnyczkyh-peregoniv-dobrovolecz/

 

«Осінній етап «Добровольця» пройшов успішно. Волинсько-осіння природа, 200 учасників, хороший позитивний настрій, вшанування полеглих побратимів, підтримка спонсорів та місцевої громади дозволила провести змагання на новому, високому рівні! Це додатковий стимул надалі проводити «Доброволець»! Усіх запрошуємо на зимовий етап, який пройде в останні вихідні лютого», – підсумував голова оргкомітету змагань Павло Данильчук

Змагання відбулися на честь подвигу усіх борців за незалежність України та з метою вшанування пам’яті загиблих бійців 35 сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ» відбудуться екстремальні туристичні змагання «Доброволець».

 

Дякуємо партнерам: бренду GORGANY, виробнику сушених страв James Cook, туристичному магазину «Вернадський», мережі кав’ярень Каvа Avenue, виробнику спортивного харчування Nutrend, виробнику туристичного спорядження Terra Incognita, виробнику трекінгових шкарпеток ТМ «ТРЕКІНГ», туроператору «Смак пригод», інформаційному агентству «КИЙ-ІНФОРМ», барбершопу «RED BARBER», видавництву «Наш Формат», магазину туристичного спорядження «Highlander», ТМ «Червона Калина», підприємству «Kronospan».

Висловлюємо подяку Деражненській громаді та сільському голові Олександру Лукашцю за теплу зустріч та допомогу в організації змагань.

Головними організаторами змагань є громадські організації «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», «Волинська фундація», туристичний клуб «ANTAR» за підтримки комунального закладу «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради». 

 

Фото Романа Невестенко-Домбровського.

Більше за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1UakaftldA9ojQFzFrsYo-VYY-FDknSBS?usp=sharing

 

 

 

 

 

 

 

переглядів: 777

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *