30-е ювілейне фінальне шоу відбудеться в національному палаці “Україна” в жовтні.

Переможниця отримає корону з білого золота з дорогоцінними каменями. Прикрасу розробив відомий у світі ювелір Джейкоб Арабо. На ній – 27 сапфірів та 1250 діамантів. Вартість виробу на світовому ювелірному ринку – 3 мільйони доларів.

Корона для переможниці / фото УНІАН , Вальдемар Горлушко

“Це довгоочікувана подія, на яку команда “Міс Україна” чекала 22 місяці! За цей період втілено неймовірну кількість ідей та зроблено багато роботи”, – прокоментували організатори конкурсу у Instagram представлення претенденток.

Зокрема, в рамках конкурсу опрацьовано понад 20000 анкет; вперше за всю історію конкурсу проведено відкриті кастинги в Одесі, Харкові, Львові та Києві.

Учасниці "Міс Україна – 2021 " / фото instagram.com/missukraine_official

Конкурс проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Проект володіє ексклюзивним правом представлення України на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International. Цього року відбір на конкурс “Міс Україна” змінився через нових партнерів зі Сполучених Штатів.

Американці вимагали жорстких умов від кандидаток – бути без імплантатів, наколотих губ, нарощеного волосся та тату.

У зв’язку з цим організатори скаржилися, що після змін у відборі вони не можуть знайти 25 ідеальних конкурсанток. Однак пізніше стало відомо, що скарги перебільшені.