25 серпня стартував початок прийому заявок українських фільмів на “Оскар”

Збір коштів на потреби армії України
26.08.2021

25 серпня стартував початок прийому заявок українських фільмів на “Оскар”

З 25 серпня Оскарівський комітет України розпочинає приймання заявок на участь національних фільмів у відборі на висування на премію «Оскар».

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Приймання заявок проходитиме з 25 серпня по 8 вересня. В цей період Комітет проводитиме консультації для кінематографістів щодо подання фільмів для розгляду,

– ідеться в повідомленні.

Фільм-номінант має відповідати таким параметрам:

Це має бути повнометражний ігровий, документальний або анімаційний фільм (не менше 40 хвилин), знятий поза межами Сполучених Штатів Америки.
Домінантною мовою фільму не повинна бути англійська.
Фільм має бути випущено у комерційний прокат в період з 1 січня 2021 року і не пізніше 31 грудня 2021 року , що тривав щонайменше 7 днів поспіль.
Фільми, які мали запланований кінотеатральний реліз, але спочатку стали доступні на авторитетних комерційних сервісах стримінгової дистрибуції чи відео на замовлення, можуть претендувати на розгляд у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» 94-х Нагород Академії за умови надання Академії документації (оригінальний(і) документ(и) та переклад на англійську мову) про дати закриття кінотеатру/зали, встановлені урядом, попередньо запланований кінотеатральний реліз та угоди про стримінгову дистрибуцію чи відео на замовлення.
Заявки на участь приймаються з 25 серпня до 8 вересня за адресою: secretary.uoc@gmail.com.

Цьогоріч Український Оскарівський комітет встановив такі дати проведення відбору національних фільмів: з 25 серпня по 8 вересня 2021 р. – приймання заявок на участь у конкурсі; з 9 вересня по 23 вересня 2021 р. – розгляд заявок Комітетом; 24 вересня 2021 р. – засідання Комітету та оголошення результатів конкурсу.

, , переглядів: 617

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *