26 і 27 червня на Рівненщині відбудеться відкритий чемпіонат області з кінного спорту

Збір коштів на потреби армії України
23.06.2021

26 і 27 червня на Рівненщині відбудеться відкритий чемпіонат області з кінного спорту

26 і 27 червня відбудеться Відкритий Чемпіонат Рівненської області з кінного спорту. Змагатись у конкурі (стрибки на конях з подоланням перешкод) будуть вершники 7 областей, а саме: Рівненської, Волинської, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Київської і Дніпропетровської.

Змагання будуть проходити на базі кінно-спортивного клубу «Патріот», що у с.Козлин на відкритому манежі.

Це перший чемпіонат такого масштабу на Рівненщині під егідою новоствореної Федерації кінного спорту. Кращих вершників визначатимуть в категоріях: діти, юнаки, юніори та дорослі. Вік учасників від 10 років. Висота бар’єрів на маршрутах – до 130 см.

Власне, найскладніший маршрут долатимуть кращі вершники змагань серед яких буде розіграно спеціальний приз Чемпіонату – Кубок голови РОДА.

Окрім спортивної частини події буде і шоу-програма та багато цікавинок для гостей. Також на території будуть працювати ресторан, магазин кінної амуніції тощо. У суботу о 19.00 вже розпочнеться гала-вечір «White party» з розважальною програмою та благодійним аукціоном.

Дрес-код для гостей – у білому вбранні. На другий день чемпіонату заплановано Шоу-маршрут із залученням автомобілів наданих спонсорами змагань – компанією “Liberty Auto”. Він передбачає тріатлон: маршрут подолання перешкод, біг спортсмена з перешкодами та їзду на авто.

Завершиться дійством парадом нагородження. Вхід безкоштовний! Запрошуються усі бажаючі.
Початок: 10:00 у суботу та неділю.

, , , переглядів: 592

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *