3 незвичні способи використати презерватив +ФОТО

Збір коштів на потреби армії України
04.03.2015

3 незвичні способи використати презерватив +ФОТО

 

Багатьох українців засмутила звістка по те, що різко подорожчали так звані бар`єрні засоби контрацепції – чоловічі презервативи. Гумовий виріб “№2”, як його називали в часи СРСР, може стати надто великою розкішшю для використання у ліжку. А дорогущі латексні імпортні “штучки” з вусиками – взагалі опиняться у світі еротичних фантазій…Щоправда, ще є в заначках презервативи, які роздавали безкоштовно під час акцій проти СНІДу. Але використовувати їх за призначенням “стрьомно” – термін придатності вже минув. І викидати шкода, як подумаєш, скільки це добро зараз коштує…


Презерватив можна перетворити на дуже корисну річ у господарстві. Як вам такі лайфхаки?


ВІДКРИВАЧКА

Якщо банка з варенням ніяк не відкривається, знавці радять натягнути на її кришку презерватив без змазки)). Після цього баночка відкриється без проблем.


 

ЧОХОЛ

З кондома можна легко зробити водонепроникний чохол для смартфона та інших електронних пристроїв, просто натягнувши його на девайс, а потім туго зав`язавши. Що цікаво, смартфон із сенсорним екраном можна використовувати у презервативі не тільтки під час рясного дощу, а й навіть навіть під водою.


 

ПОПЛАВОК

Поплавок для рибалки, який приїхав з друзями ловити карасів і забув вдома снасті. І тут презерватив виручить. Його треба надути наполовину, зв`язати і використовувати як поплавок для вудки.


Фото із сайту bigpicture.ru

 

СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Дівчина намагалась уникнути вагітності з допомогою… картоплини

, , , , переглядів: 1 587

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *