Рівненський фокусник, Максим Павловський, розповів скільки заробляє на фокусах

Збір коштів на потреби армії України
13.02.2018

Рівненський фокусник, Максим Павловський, розповів скільки заробляє на фокусах

Відгадати під яким стаканом цвях, знайти в руках дівчини сердечко замість паралонової кульки та багато іншого. Чим дивує сімнадацятирічний рівненский фокусник, Максим Павловський, рівнян. Скільки заробляє та на які конкурси поїде. Це та багато іншого читайте в ексклюзивному інтерв’ю від ЛАЙТ.

  • Коли ти почав займатись фокусами?

Я почав займатись фокусами з 9 років. На даний момент навчився доволі багато.

  • Як ти зацікавився фокусами?

Приблизно в років 5 в цирку я побачив як клоун робить фокус. В 9 років хресний батько моєї сестри подарував мені фокусний набір. Відтоді я загорівся фокусами. Вишукував в інтернеті.

  • Чи зароблєш показуючи фокуси?

Так, звичайно. Дні народження, весілля, корпоративи. Людям це дуже подобається, тимбільше, що у івному є лише 3 фокусники.

  • Батьки не були проти того, чим ти займаєшся?

Батьки були проти. Вони хотіли, щоб я займався чимось серйозним. Потім тато зрозумів, що цим можна заробляти гроші і почав підтримувати.

  • Чи важко показувати фокуси?

Полказ кожного фокусу включає в скебе дві частини. Перша – це вивчити, привчитись його робити,  а друга частина це з яким настроєм ти будеш його робити. Є фокуси, які потрібно вчити хвилин 10, а є які 10 днів. Найвважче, коли ти не знаєш, як подати фокус.

  • Який фокус вчив найдовше?

Це був небезпечний і дуже складний для менеи досі фокус. Береться 4 стакани і справжній цвях. Мені накладають пов’язку на очі. Я кажу глядачу – Поставте цей цвях під один зі стаканів. Мені розв’язують очі і я починаю відгадувати де цей цвях. Методом виключення нажимаю на кожен стакан, а на останній не нажимаю, відкриваю, а там цвях. Навіть якщо я знаю, як його робити, існує невеликий ризик, що я можу нажати не на той стаканчик.

 

  • Яка вікова аудотирія сприймає фокуси краще?

Важко сказати. Іноді дорослі реагують, як діти, а діти кажуть, що вже бачили цей трюк.

  • Який трюк вважаєш своїм коронним?

Це трюк із мочалками. Відбувається все наступним чином: я показую глядачам дві кульки з поролону. Далі одну кладу собі в руку, іншу – глядачеві. Після цього моя кулька “перескакує” до іншої. Потім людина стискає у своїх долонях обидві кульки, а я беру третю, яка спочатку зникає у моїй руці, а потім з’являється із двома попередніми в долонях глядача. На завершення фокусу, я рву одну кульку та прошу стиснути її шматочки в руках глядача. Коли ж людина розтискає долоні, то бачить сердечка. А потім я, так би мовити, розриваю кожне з них на два шматочки і вони діляться ще маленькі сердечка. Зазвичай, такий фокус викликає захоплення і в дорослих, й у дітей. А ще його можна використовувати в присутності дівчат.

  • Фокуси для тебе це захоплення чи спосіб заробітку?

Скоріше, як захоплення. Звичайно, не втрачаю можливості підзаробити. Фокуси, які львівські фокусники показують за 3, а то й 4 тисячі, я показую за 300 – 400 гривень. Щоб всі люди мали можливість полбачити їх.

  • Які у тебе творчі плани?

Кожного року у Франції проводиться найяскравіше змагання між фокусниками. Потрапити туди моя мрія. В інших країнахт теж проводяться різні змагання по картковій магії, по сценічній, по гумористичній. В листопаді я планую поїхати в Білорусь на конкурс.

 

, , переглядів: 1 991

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *