Рівненський фокусник, Максим Павловський, розповів скільки заробляє на фокусах

13.02.2018

Рівненський фокусник, Максим Павловський, розповів скільки заробляє на фокусах

Відгадати під яким стаканом цвях, знайти в руках дівчини сердечко замість паралонової кульки та багато іншого. Чим дивує сімнадацятирічний рівненский фокусник, Максим Павловський, рівнян. Скільки заробляє та на які конкурси поїде. Це та багато іншого читайте в ексклюзивному інтерв’ю від ЛАЙТ.

  • Коли ти почав займатись фокусами?

Я почав займатись фокусами з 9 років. На даний момент навчився доволі багато.

  • Як ти зацікавився фокусами?

Приблизно в років 5 в цирку я побачив як клоун робить фокус. В 9 років хресний батько моєї сестри подарував мені фокусний набір. Відтоді я загорівся фокусами. Вишукував в інтернеті.

  • Чи зароблєш показуючи фокуси?

Так, звичайно. Дні народження, весілля, корпоративи. Людям це дуже подобається, тимбільше, що у івному є лише 3 фокусники.

  • Батьки не були проти того, чим ти займаєшся?

Батьки були проти. Вони хотіли, щоб я займався чимось серйозним. Потім тато зрозумів, що цим можна заробляти гроші і почав підтримувати.

  • Чи важко показувати фокуси?

Полказ кожного фокусу включає в скебе дві частини. Перша – це вивчити, привчитись його робити,  а друга частина це з яким настроєм ти будеш його робити. Є фокуси, які потрібно вчити хвилин 10, а є які 10 днів. Найвважче, коли ти не знаєш, як подати фокус.

  • Який фокус вчив найдовше?

Це був небезпечний і дуже складний для менеи досі фокус. Береться 4 стакани і справжній цвях. Мені накладають пов’язку на очі. Я кажу глядачу – Поставте цей цвях під один зі стаканів. Мені розв’язують очі і я починаю відгадувати де цей цвях. Методом виключення нажимаю на кожен стакан, а на останній не нажимаю, відкриваю, а там цвях. Навіть якщо я знаю, як його робити, існує невеликий ризик, що я можу нажати не на той стаканчик.

 

  • Яка вікова аудотирія сприймає фокуси краще?

Важко сказати. Іноді дорослі реагують, як діти, а діти кажуть, що вже бачили цей трюк.

  • Який трюк вважаєш своїм коронним?

Це трюк із мочалками. Відбувається все наступним чином: я показую глядачам дві кульки з поролону. Далі одну кладу собі в руку, іншу – глядачеві. Після цього моя кулька “перескакує” до іншої. Потім людина стискає у своїх долонях обидві кульки, а я беру третю, яка спочатку зникає у моїй руці, а потім з’являється із двома попередніми в долонях глядача. На завершення фокусу, я рву одну кульку та прошу стиснути її шматочки в руках глядача. Коли ж людина розтискає долоні, то бачить сердечка. А потім я, так би мовити, розриваю кожне з них на два шматочки і вони діляться ще маленькі сердечка. Зазвичай, такий фокус викликає захоплення і в дорослих, й у дітей. А ще його можна використовувати в присутності дівчат.

  • Фокуси для тебе це захоплення чи спосіб заробітку?

Скоріше, як захоплення. Звичайно, не втрачаю можливості підзаробити. Фокуси, які львівські фокусники показують за 3, а то й 4 тисячі, я показую за 300 – 400 гривень. Щоб всі люди мали можливість полбачити їх.

  • Які у тебе творчі плани?

Кожного року у Франції проводиться найяскравіше змагання між фокусниками. Потрапити туди моя мрія. В інших країнахт теж проводяться різні змагання по картковій магії, по сценічній, по гумористичній. В листопаді я планую поїхати в Білорусь на конкурс.

 

, , переглядів: 1 602

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *