35 європейських країн, які відкриті для українців цієї осені

Збір коштів на потреби армії України
07.09.2021

Осінь – не привід сидіти вдома. Особливо коли зараз у вас час відпустки.

У Міністерстві закордонних справ України розповіли, які країни Європи відкриті для українців, і які правила варто виконати, щоб подорожувати по ним

Які країни Європи відкриті для українців і правила в’їзду в них

  • Без вимоги вакцинації і ПЛР-тесту відкриті: Албанія, Естонія та Іспанія.

Зазначимо, що з 6 вересня Албанія змінює правила в’їзду. Тепер для поїздок українців знадобиться один з наступних документів: негативний результат тесту на коронавірус, сертифікат про вакцинацію або довідка про одужання.

  • Повна вакцинація: Ісландія і Чехія.
  • Результат тесту на коронавірус або повна вакцинація: Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Велика Британія, Греція, Данія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Португалія, Румунія , Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія і Швеція.

коронавирус у світі

Куди поїхати восени 2021: відкриті країни для українців © facebook.com/UkraineMFA

У МЗС зазначили, що правила в’їзду в країни постійно змінюються, тому їх потрібно перед поїздкою обов’язково перевіряти.

Щеплення якими вакцинами визнаються, чи потрібно проходити карантин або робити додатковий ПЛР-тест по прибуттю, чи однакові правила при перетині кордону автотранспортом і подорожі літаком — ці та багато інших нюансів дуже важливі і можуть варіюватися від країни до країни,

— йдеться в повідомленні.
, , переглядів: 798

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *