Рівнянка готує до танцювальних змагань китайців

Збір коштів на потреби армії України
23.10.2017

Рівнянка готує до танцювальних змагань китайців

Відома в танцювальному світі, як Katrina Ora, рівнянка Катерина Тимчик у Китаї у місті Хучжоу (Huzhou), в La Suo Dance Academy навчає мистецтву Belly Dance у напрямках: Tribal Fusion Belly Dance(Трайбл фьюжн белі денс), класичний белі денс та йога. У свої 23 роки, дівчина стала хореографом-постановником, готує до змагань більше сотні учениць від 7 до 50 і більше років і до якої, на індивідуальні уроки і за танцювальними постановками приїжджають учні та танцювальні вчителі з інших міст. Дівчина ще відома як Dj K.A.T. паралельно виступає у найбільшому клубі міста.


Вперше Катерина потрапила у Китай в 17 річному віці. Вона вихованка рівненського ПДМу, де пізніше спробувала себе у ролі танцювального тренера. Здобула багато перемог на міжнародних конкурсах, змаганнях та чемпіонатах.У Китаї спочатку  викладала діткам англійську мову, працювала фітнес тренером, йога інструктором, згодом поступила в Шанхайський університет іноземних мов вивчала китайську мову, потім спробувала себе у якості ді-джея.

У 2016 році Катерина Тимчик їздила до Іспанії, працювала там майже рік. Відкрила  тимчасову студію, де навчала своєму танцювальному напрямку іспанок.


Також дівчина оранізовувала майстер класи та виступала на фестивалях у Мадриді, Валенсії та Віторії-Гастейз.

, , , , , переглядів: 2 782

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *