4 чарівні варіанти манікюру на весну 2023

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2023

Модний манікюр котяче око, безсумнівно, стане одним з найпопулярніших варіантів цього року. Він елегантний, шикарний і водночас стильний.

манікюр

У моду на весну 2023 повертається загадковий манікюр котяче око. Візуально здається, що на ваших руках одночасно трохи оксамиту, трохи блиску, і все це “приправлене” жменькою металу. Цей весняний манікюр стане ковтком свіжого повітря для тих, кого затягнула рутина – він яскравий, трохи зухвалий і сміливий!

Модний манікюр весна 2023 котяче око стане родзинкою вашого образу, і подарує вам неймовірні емоції – ваші руки стануть магнітом для оточення, та й ви самі будете невпинно милуватися переливами на нігтях. Неповторна гра світла і тіні додасть нігтям нотку гламуру, і в цьому особлива велич.

Таємничий манікюр котяче око, безсумнівно, стане одним з найпопулярніших варіантів цього року, і без перебільшення можна сказати – йому судилося займати панівні позиції на вершині модного Олімпу ще довго, адже він вражає уяву.

Що таке котяче око в манікюрі? Все просто. Це не банальний блискучий нейл-арт. Вся суть – в магнітних пігментах, які містяться в спеціальних лаках для нігтів. І ось майстер манікюру за допомогою спеціального магніту може відтворювати на нігтях різні ефекти – від смуг до бархатистості. Так виходить котяче око на нігтях.

Ми сьогодні розповімо вам про те, який саме манікюр котяче око заслуговує на увагу навесні 2023 року, а в нашій фотогалереї ви знайдете актуальні зразки для натхнення.

Джерело: https://news.glavred.net/

, , , переглядів: 441

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *